0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (15,349 puan) tarafından
Kızlar bugün yeni bir eve taşındık. Ev yeni değil de biz yeniyiz. Ama evde kötü bir koku var. Banyodan geliyor koku. Sanırım ozellikle ruzgarli havada oluyor. Bugün de rüzgar var. Bunun bir çaresi var mıdır ? Başına gelen çözüm bulan var mı? Bilen varsa yazsın lütfen .

5 Cevaplar

+1 oy
(486 puan) tarafından
Genelde yağmurlu havalarda İstanbul'da tüm giderler kokuyor ve çözümü de yok. Sen yine de gider yerine lavabo açıcı dök belki işe yarar 
(15,349 puan) tarafından
Dokeyim bı dostum. Sağolasın
-Reklam-
+1 oy
(4,723 puan) tarafından
Ben bin giderlerine boru temizleyici ve sıcak su dökmeyi deneyin
(154 puan) tarafından
Adı ne
(15,349 puan) tarafından
Tamam dostum birazdan dokeyim. Boru temizleyici değil de lavabo açıcı var elimde. Onu mu kastediyosun. Yoksa boru temizleyici diye bişey mi var
(4,723 puan) tarafından
Aaaa evet evet canım lavabo açıcı o işte çok yarıyor
(15,349 puan) tarafından
Birazdan yapayım hemen inşallah ise yarar . Çok sagol
(4,723 puan) tarafından
Rica ederim inşallah işe yarar

Öbür arkadaş bimde lavabo açıcı diye alabilirsin
+1 oy
(1,306 puan) tarafından
Banyo giderlerinden gelir ev eskiyse ve çok bir çözümü olmuyor maalesef sürekli yıkayıp koku sıkmak gerekiyor banyo dolabın gibi varsa çubuklu koku al yada oda spreyi sık sürekli 
(15,349 puan) tarafından
Öyle geçer mi ya. Sadece banyo değil ev de kokuyo.
(1,306 puan) tarafından
Koku banyodan mi yayiliyor aynı kokumu yani

Valla kuzum her gün hatta her girdiğinde bir fırça deterjan vurucan öyle çünkü eski evdeki koku sorunu maalesef
(15,349 puan) tarafından
Aynen banyodan yayiliyo. Çözülür inşallah bakalım . Daha ilk günümüz
+1 oy
(154 puan) tarafından
Canım benim evde öyleydi sonra koku gitti rüzgarda koku gelince direk çamaşır suyu döküyorum 
(15,349 puan) tarafından
Şimdi döktüm. İnşallah ise yarar dostum sagol
+1 oy
(2,141 puan) tarafından
Ay insaallah bulursunuz bir çözüm çünkü 2.evden şimdiki eve tasinma sebebim kötü koku sorununu çözemediğim içindi. Apartmandakilere bi sor canım koku sorunu binada var mi genel bir sorun mu diye. Eğer yoksa çok şanslısın bir şekilde halledersiniz. Bizim binada da kötü bir koku vardı bina yapım aşamasında havalandırma yapılırken hatalı bir takım teknikler sonucu binalarda ve dairelerde koku sorunu asla cozulemeyebiliyor.. bizimki 7 8 yıllık binaydi ama 40 yilliklardam beterdi yani çok pişman oldum keşke acele etmeseyfik falan diye.

Kokunun kaynağını net bir şekilde belirleyin internette çok fazla çözüm yolu var ona göre sıra sıra dener bulursunuz. Alt katlardaysa banyo giderlerinden geliyor genede koku. Üstüne hava geçirmeyen bir şey koyarsanız çözülebilir.

Bu arada küçük bebekle nasıl tasindin canım zor olmuştur kolay gelsin..
(15,349 puan) tarafından
Sağol dostumm yani zor oldu. Ama yavaş yavaş halledecm artık. Koku geçer inşallah biz de sizin gibi cekmeyiz. Biz tasinamayiz da . Ev 30 yıllık falan yaklaşık. Komşularla katsilasirsam sorcam onlara da
(2,141 puan) tarafından
Allah kolaylık versin çözersiniz insaallah bizim sorunumuz başka hiçbir yerde gormedigim bir seydi bence yaşamazsınız giderin üstüne su dolu poşet koyup bi gozlemleyin koku kesilirse çok iyi
(15,349 puan) tarafından
Tamam dostum bu iyi bı fikirmis

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 64 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Maviş annesi (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
6 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havva4545 (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
11 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynopy (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu

381,932 soru

11,433,926 cevap

35,001 kullanıcı

...