0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (569 puan) tarafından
Devlet hastanesinde mide küçültme ameliyatı yapılıyor mu acaba bilginiz var mı? Ozellerde ücretler çok yüksek maalesef. Hangi bölüme ilk gitmem gerekiyor acaba

3 Cevaplar

0 oy
(306 puan) tarafından
Boy ve kilon nedir kaç yıldır şişmansın cocugun kav yasinda mersk ettim
(569 puan) tarafından
Boy 163 kilo 94 canım. 5 senedir kiloluyum. Eşimle tanismadan 63 kiloydum. Evlenirken 75 oldum. Zamanla 80 oldu. Sonra covid yüzünden 2 hafta hastanede yattım. O zamanda 5 kilo olup çıktım. Sonra hamilelik doğum derken ipin ucu kaçtı. Önceden zayiftim eski halimi çok özlüyorum. En güzel yaşlarım diyet yapmakla, kıyafet aramakla geçiyor. Eşim bile zayıf kaldı yanımda :(
(306 puan) tarafından
Ayniyiz kuzum bn hiç ameliyatı dusuedim sonucta risk acili bir süreç evet yillarimiz fiuet yomakla geciyo ins bibkere dikkat eder kurtuluruz bu dertten
-Reklam-
0 oy
(5,195 puan) tarafından

yapiliyor. enistem oldu. bir kurusunj cöpe atmaz disarda bi bardak kahve icecegime eve kac paket alir 1 yil icerim der o mantikta biri.:)))  siraya griyorsun 8 bucuk ay mi ne bekledi. birauru doktor kntrol ediyor heyet raporu cikiyor. psikyatriye kadar yonlendiriyorlar seni her dr gereklidir raporu onayi veirirse olunuyor siran gelince. 140 li kilolarda oldu ameliyat. 87 ye kadar falan dustu incecik adam oldu. sonra yedi yedi yedi aldi 120 li kilolarsa suan.psikljikmen cok etkiliyor bunalima surukliyormus

0 oy
(7,936 puan) tarafından
%40 üstünü yapıyorlarmış obezlik olarak kuzenim.%42 ilac falan vermiş önce onu kullanacaksın demiş onu kullandıktan sonra olucak 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 65 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
12 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hiraebru (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 416 göst.
27 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seyyah95 (34 puan) tarafından soruldu

397,233 soru

11,880,910 cevap

35,997 kullanıcı

...