0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (6,403 puan) tarafından
Kizlar tokat merkezde pansiyon bakıyorum da 

Nasıl guvencez temiz aile yeri olduğunu falan nasıl anlicaz

6 Cevaplar

0 oy
(3,366 puan) tarafından
Pansiyonu bosver apartlar var günü birlik tokatlı deglm ama onlara bak daha rahat edersin ve daha uygun 
(6,403 puan) tarafından
Apart olarak. Yazınca bulamiyom kız en kötü gidecem otele ):)
-Reklam-
0 oy
(433 puan) tarafından
Ahaaa tokatlı değilim ama okuduğum şehir + eşim orali. Ona sorayım o kesin bilir.
(6,403 puan) tarafından
Ayyy sana zahmet Meryem
Gök medusa var birde Esin pansiyon,sonra doğan pansiyon var
0 oy
(287 puan) tarafından
Ben biliyorum. Ailecek mı kalacaksiniz yoksa tek mi? Khall suit çok güzel ve guvenilir
(287 puan) tarafından
Yani tam olarak planınız ne? Ben en iyisi size ona göre yardımcı olayım
(6,403 puan) tarafından
Tam belli degil ama eğer aksilik olursa
Şöyle olcak
Sabah zile otogarinda inicem  ordan cezaevine gecicem görüşe sonra adliyeye gecicem adliye den izin alirsak cuma aksam donucem ama olurda aksilik olursa cuma öğlen cezaevinden çıktıktan sonra otele gecicem pazartesi öğlen 2 de gorus var ona girip sonra otogara gecicem
(287 puan) tarafından
Şöyleki maddi açıdan sizi yormayacak yer o otel. Bebekle olunca öyle her yerde kalmayın ucuz diye. Fiyat açısından makul bir yer. Çünkü ilçe minibüsleri de pahalı. Bebeğinizin bebek arabası ya da baston Bebek arabasını yanınıza alın. Tokat dediğim gibi basit bir şehir. Yani kime nereyi sorsanız cevap verirler.
(6,403 puan) tarafından
Smdi kayinpederim le görüştüm de oda haliyle korkuyor 2 kadın masil kalacaksınız diye kalirsakda khall süit sanırım daha guvenilir
(287 puan) tarafından
Canım o sizin bütçenize kalmış. Eğer orada kalırsanız çekenli iş merkezi Zile yazıhanesi diye arayın biletinizi alın. Otelin önünden geçiyor minibüs yanlış bilmiyorsam eğer. Siz gene de yarın gündüz bir arayın
0 oy
(541 puan) tarafından
Öğretmenevi diye geçiyor oraya bak orası güzel 
(6,403 puan) tarafından
Aradim konaklamalari yokmuş canim
(541 puan) tarafından
Royal otel bak kalmadım nasıl bilmem ama her yere yakın tam merkezde
(6,403 puan) tarafından
Ben zileye gidip gelicem merkezden zzileye araç varmi
(541 puan) tarafından
Zileden baksan ya direk ben sulusokak merkezde büyüdüm ilçe bilmem
0 oy
(604 puan) tarafından
Temizlik açısından birşey diyemem ama eşim kız pansyonu güvenilir canm emekli bı astsubay işletiyor doğa pansyonuda güvenilir orayı da emekli bir hemşire işletiyor fiyat olarakta otellere göre daha uygundur apart olduğu icn ama temizlik açısından pek birşey diyemiyecm
0 oy
(48,821 puan) tarafından
ne isin var tokatta ☺️
(6,403 puan) tarafından
Eşimi oraya gönderdiler ya abla görüşe gitcez
(48,821 puan) tarafından
yorumlarda gördüm niye oyle yaptılar cok uzak
(6,403 puan) tarafından
Aralikta gitti, daha hiç gitmedim işte bugün gidiyorum inşallah bir aksilik çıkmazsa

Çok kalabalık diye dagittilar
(48,821 puan) tarafından
aa ben kacirmisim orayı cokta olmus kiyamam size ya

İlgili bir soru bulunamadı

381,707 soru

11,427,165 cevap

34,987 kullanıcı

...