0 oy
432 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından
Kızlar bugün hastaneye gittik oğlumu sünneti için doktor bizi cerrahiye yönlendirdi çocuk cerrahisine ilk kayıt'a gidin dedi biz de gittik eşim dedi ki abim arıyım de gelsin yardımcı olsun dedi bize hastanede çalışıyor ben tamam dedim neyse kayıttaki adam sıra alıp gelin dedi Ben de sıramı aldım sıra bana geldi Şeyma bekle Abim geliyor beklememizi söyledi Ben dedim sırayı almışım dedim gireyim dedim sırayı alayım ondan sonrası kolay olur neyse Orada tanıdığım var benimle konuştu falan kızla konusmamiz bitti . Esimin yanina gittim dedim her zaman böyle yapıyorsun dedim çok biliyormuşsun gibi yapıyorsun sonra her şeyimi karışıyorsun dedim bırak sıraya girdin değil mi sırayı aldım Yukarı çıkalım neyse o tanıdığım insanda bize yakın bir mesafede oturuyor dediklerimizi şahittir diye düşünüyorum bana eşimde ne derse beğenirsiniz anan kılıklısın 4-5 defa duyuyor Kes sesini dedim sensizce arkadaki dedim tanıdığımız akrabamızı dedim Onu mu duyurmaya çalışıyorsun Evet anan kılıklısın deyip deyip durdu rezil 35 yaşında Ben ise 23 yaşındayım Kes sesini diyorum ağzına çakacağım gerçekten Sus artık diyorum susmak bilmiyor  sesizce Neyse abisi falan geldi ben konuyu kapattım abi Neyse bizi çocuk cerrahisinin yanına çıkarttı sırayı ta Eylül'ün 3'üne veriyor sünnet için ben ilk oğlumda bir hafta içinde o hastaneden sıra almıştım Çok uzun dedim olmaz dedim Başka hastanede yaptırırız gerekirse dedim ben dedim iki tane çocukla dedim bir anda uzattım Dedim o zaman dedim 5-6 aylık olacak dedim erkenden yaptıralım bitsin dedim Neyse orada ama çıktık Ben sinirliyim abisi anladı tabii anlarsa da anlasın Bana ne ya sonra yolda yaptıklarına pişman oldu Özür dilerim dedim hiç özür dileme Bu kaçıncı hatan dedim hala dedim çocuksun dedim bir türlü olgunlaşamadın dedim bu ne ya dedim her tartıştığımıza Annemi öne sürme dedim Ne yapayım Çok sinir oldum Annene annene artık sevmiyorum dedim sevebilirsin Benimle her tartışmamda annemi ortaya sürme dedim Neyse eve geldi öptü Hakkını helal et böyle olsun istemezdim beni rezil ettikten sonra bunları diyor Ben de hiçbir şey demedim Hakkını helal et dedi Bir daha hiçbir şey demedim Sana bir şey sordum Dedi biliyorum dedim Sonra da neyse o da sinirlendi gitti bu erkeklerin bu Hatasından nefret ediyorum yani beni kadar bugün sıktı bunalttı ki lohusa halimle Beni sinir etti

10 Cevaplar

0 oy
(124 puan) tarafından
Erkekler genelde böyleler yapıyorlar sonra hiç bir şey olmamış gibi davranıyorlar ya insanı çıldırtıyorlar
(32 puan) tarafından
Bana onu biliyorum saf temiz kalpli bir şey demiyorum o yüzden Ama gerçekten beni çok üzüyor Bu hareketi ile benim annem ona laf Söyleyemeyecek mi onun annesi bana her laf söylüyor Ben yine bir şey demiyorum
(124 puan) tarafından
Seninle aynı şeyleri yaşıyorum cidden benim eşimde çok saf merhametli biridir onunda annesi her şeyi der bana ama benim annem konuştu mi yrrr yerinden oynuyo sanki evlenince onların annesi bizim annemiz oliyo ama bizimkiler onların değil
-Reklam-
0 oy
(482 puan) tarafından
Benim de anama laf edilince deliriyorum o konuda asla kimseye tolerans geçmem. bazen insan en küçük şeye bile patlıyor bu da öyle olmuş biraz sıkma canını özür dilemiş helallik istemiş 
(32 puan) tarafından
Elbette öyle bacım ama yani insan biraz utanır yok yani  oda Senin annen niye yani laf söylüyorsun laf söyleyip de beni üzüyor sana laf Söyleyemeyecek mi Yani bir anne olarak
0 oy
(758 puan) tarafından
Boşuna dememişler verme elim oğluna laf döner kalkar başına hepsi aynılar benimse annemin bir kaç huyu var esim kavga sırasında sende annen gibisin diyor hayatta en nefret ettiğim kelime 
(32 puan) tarafından
Bacım Herkes bir olacak diye bir kaide yok benim annemin hareketleri eşimden hoşne gitmeyebilir ama işte böyle yapıyorlar Ben hiçbir zaman demedim ki annen kılıklısın veya baban kılıklısın annen de böyle bir tartışma esnasında demedim bizim aramızdaki fark bacım
0 oy
(4,275 puan) tarafından
anneni niye olaya karistiriyorki. sen kendi anana bak derim heralde bana esim oyle dese. elalemin icinde rezil rusva ettikten sonra evde sarilip opse ne. sende orda keske deseydin birazdan yalvarip yakarip ozur dilersin benden falan. o millete nasil rezil ediyorsa sesli soyluyorsa dende duyur duysunalr  baskasi kendide utansizn
(32 puan) tarafından
Sonuçta ben biliyorum bacım barışacağız edeceğiz falan ama o da onun farkına varması gerekiyor Bak o öyle yaptı benim suratıma bakacak yüzü yok ama bak benim İçim çok rahat sadece kendini rezil etti Sadece kendini küçük düşürdü Benim annem onu her mekanda yükseltirken onu yaptığına bak
0 oy
(324 puan) tarafından
Ona neymiş ki ya anan kiliklisin ne demek kim kılıklı olacakmissin ya anneme asla laf ettirmem orada daha çok bağırıp onu asil ben rezil ederdim çocuğum dahi olsa benim anneme kimse laf söyleyemez asla kabul etme burnundan getir insanın anasına laf etmek de neymiş 
(32 puan) tarafından
Tabii ki varmadım ama sinir oldum yani her tartışmada benim annem katılacak değil bu şeyleri tartışırız 5 dakika sonra barışırız ama o kelimeleri Unutulmaz işte olgunlaşamamış bacım
0 oy
(20 puan) tarafından
En azından Seninki özür dilemeyi biliyor özür dilemiş Benimki onu bile yapmıyor asla özür dilemez farklı yollardan Gönül almaya çalışır ama asla bir kere bile pişmanlığını üzgünlüğünü dile getirmez
(32 puan) tarafından
Erkekten erkeğe değişiyor bacım Ben senin yolunda o farklı Yolları denese sinir bir türlü gitmiyor bir zahmet getirsin Ben onun ailesine her zaman Dayanıyorum Aynı apartmanda oturuyoruz yine bir şey demiyorum desem de kibar dille ya da Başkaların yanında demiyorum
0 oy
(351 puan) tarafından

Sanırım her erkek öyle kavga edince annemi katıyo kavgaya bende durmuyorum onun annesini katınca susuyo :D

(32 puan) tarafından
Kendi annesinin de kaçsam susmuyor dır dır başı başımın etini yiyor bacım sus diyorum da susmuyor☺️
0 oy
(260 puan) tarafından

Bende  nefret ediyorum :(

(32 puan) tarafından
Kendilerinden nefret ettirmeyi başarıyorlar gerçekten Rabbim yardımcımız olsun bacım
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Kes sesini ağzına çakarim mi dedi 
(32 puan) tarafından
Onu ben dedim.bacım.
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Allah sabr versin ne diyim bilemedim...
(32 puan) tarafından
Amin cümlemize inşallah bacım

İlgili sorular

0 oy