0 oy
167 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (77 puan) tarafından

Kizlar 11+5 hamileyim bugun kan aldilar ve sonucum boyle cikmis internetten baktim biraz cok kotu seyelr yaziyor sonucu boyle cikan bebegini sagsaglim kucagina alan varmi cok korkuyorum morelim cok bozuldu :(

image

4 Cevaplar

0 oy
(4,529 puan) tarafından
Canım gebelikten önce geçirmiş olmalısın çünkü IgM yüksek değil igg yüksek bende geçirdim daha yeni gebelikten önce dedi sıkıntı yok dedi yinede enfeksiyon bölümüne randevu al.
(77 puan) tarafından
Ay cok korkuyorum ne gecirmisim doktor toxoplazma bakalim dedi siz anliyormusunuz ne hastaligi gecirmisim ben tekrar kadindoguma gideyimmi napayim bilemedim
(4,529 puan) tarafından
Bende bilmiyordum test yaptı doktorum öğrendim.Genelde kedi kumunda olan kedi dışkısı yada yeşilliklerde olan parazitmis bu eğer gebelik içinde olduysa tedavi uygulanıyormus gebelikten önce ise eğer gerek yokmuş bende gebelikten önce gecirmisim bende 9+2 yım suan
(77 puan) tarafından
Ay yarin aldim tekrar randevu insallah kotu birsey yoktur
(4,529 puan) tarafından
Sanmam canım korkma bende korkmuştum bilmedim için ama sonuç kötü çıkmadı.Kendine sıkıntı yapma hayırlısı olur inşallah sağlıkla kucağına alırsın.
(77 puan) tarafından
İnsallah sagolun tesekkur ederim dua edin
-Reklam-
0 oy
(72 puan) tarafından
Canım hiç bilmiyorum ama geçmiş olsun inşallah kötü bir şey yoktur 
(77 puan) tarafından
İnsallah dua edin cok korkuyorum hamilelikte bu degerler yuksek olmamasi gerekiyormus galiba
(72 puan) tarafından
Ne çıktı sonuç canım
(77 puan) tarafından
Olmasi gereken degerlermis yuksek olmasi bagisikligimin oldugundanmis ve tehlikeli bi durum yokmus çok sukur
0 oy
(77 puan) tarafından
Postum yukari ciksin kizlar bilenler yardim etsin lutfen
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Canım anti demek o virüs yada bakteriyel karşı koruyucugun yüksek olması demek yanu ne kadar yüksek olursa o kadar iyi
(77 puan) tarafından
Ay gercektenmi hadi insallah kotu birsey yoktur insallahh korktum baya biri bu degerim yoksa diye bebegimi kaybettim falan yazmis korktum ne biliyim insallah kotu birsey yoktur
(3,359 puan) tarafından
Yok canım başında anti olanlar koruyuculugunu gösterir geçmiş olsun
(77 puan) tarafından
Çok tesekkur ederim Allah razi olsun gönlüm ferahladi biraz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 181 göst.
27 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
21 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mavirane (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 229 göst.
18 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu

383,436 soru

11,475,133 cevap

35,080 kullanıcı

...