0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (153 puan) tarafından
Kizlar ben josman eve gitcem ama ağaçlık ve rutubetli ev nasıl yasaya bilirim ne yapsam fare böcek ve temiz olur sizce rutubet ve hasta olmamak için 2 yasinda kizim hasta olur mu

4 Cevaplar

0 oy
(3,926 puan) tarafından
Rutubet kötü tabiki ama mecbursan da nem cekiçiler var onlardan alabilirsin. Sürekli havalandırman gerek. Haşere için de ilaç sıkınca gelmiyorlar . Eşim eczahaneden almıştı karınca  vs için. 
(153 puan) tarafından
Benim alerjim var kziimda  iyice hasta olur mu ki
(3,926 puan) tarafından
Malesef olur canım
-Reklam-
0 oy
(248 puan) tarafından
Benım oturduğum ev bahçeli rutubet evımde hıc olmadı fare de olmadı dıkkat ederım kapı acık bırakmadım hiç.. Böcek her evde oluyo 4 . Katta bıle oluyor onada ilaç kullanıyorum
(248 puan) tarafından
Eski evse olabilir tabıkı güneş de yeterince almıyosa olur.. Benım oturduğum ev düzce depremınden sonra yapılmıs güneş aldığı için hiç sıkıntı yaşamadım
(153 puan) tarafından
Benim daha evi bilmiyorum ama hep ağaçlık yer
(248 puan) tarafından
İnşaAllah korktuğun gibi olmaz canım
(153 puan) tarafından
Insallah guzel yer cikar eşyalarımı herseyim yeni
(248 puan) tarafından
İnşaAllah canım ya gönlündeki gibi olur herşey
0 oy
(1,152 puan) tarafından
Bahceli giris katta oturuyorm canm havalandrmazsan ev rutubet olur ama havalandirjsan sorun olamz nem yapmamasi herekiyor bol bol kapi pencere acik kalmasi lazim.bocege falanda gelcek olursak benm evim döseme malesef ev sahibi yuzunden parke yaptiramiyoruz bole oluncada pire boceklere acik hava tabi.ilaclandrmq surekli yapamiyorum evde 3cocuk var yani oyuzden evimi hergun kaynar detrjanli suyla siliyorum canm camasr detrjanyla bocekler pek dayanamiyor detrjana yoksa benm ev pireden grcilmez valla bide beyaz sirke canm 
(153 puan) tarafından
Ben evimi beyaz şikeyle siliyorum
0 oy
(11,434 puan) tarafından
Canim rutubeti kesmezseniz Allah muhafaza astım bile olabilirsiniz. 

Rutubeti önlemenin yolu var mı once ona bi bakın diğer şeylerin gene bi çaresi bulunur

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 501 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 459 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 116 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sebebine (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 240 göst.