0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (268 puan) tarafından
Ya şikayet etmek istemiyorum ama cidden kızım aşırı hareketli babasını ve beni yoruyor hiç yerinde oturmuyor sürekli hareketli oyunlar 3 bucuk yasında yani kene gibi yapışıyor bize kanepe üstünde geziyor zıplıyor bize vuruyor koşuyor. Ve biz evde duran birisi değiliz öğlen hep dışardatyız eve yorulup geliyor bu enerji bitmiyor Allah sağlık versin ama yoruldum başkasının cocukları oturup oyun oynuyor bu zorla ya 

8 Cevaplar

0 oy
(11,447 puan) tarafından
Allah sağlık versin canim 2 yaşında kızım da aynı korkuyorum bi yerine zarar gelecek diye başka bisi degil
(268 puan) tarafından
Bende ya ay hiç mi oturmaz ya bir çocuk
(11,447 puan) tarafından
Dışarı çıkarıyorum disarda da öyle alıp başını gidiyor  :)
-Reklam-
0 oy
(226 puan) tarafından
Aynıyız canım valla çok yoruldum ,tatlı istedi verdim bitirdi catali ayrı filartti tabağı ayrı ,9aylik bı bebiş te var gelir isirir durmaz ,yoruldum valla ya anlatmaktan bıktım artık daha ,
(268 puan) tarafından
Yaş kaç
(226 puan) tarafından
3 bucuk canım eylulde 4, yaşına girecek.yaptiklarini anlatsam varya inanamazsin ,ama onu bile anlatacak dermanım kalmadi
0 oy
(261 puan) tarafından
Bende aynı haldeyım ıkı çocuğum var 6 ve 4,5 bır an önce uyumalarını bekliyorum artık başıma agrı girdi aynı şekilde Koltukların tepesınde geziyolar
0 oy
(2,923 puan) tarafından

Benim de oğlum öyle ,sabah dışarı çıktık geldik gelir gelmez uyudu uyandığından beri kaç saattir sabrediyorum sinirden el bileklerim ağrıyor :) hareketli olmasına bişey demiyorum artık ama sabrımı çok zorlayan şeyler yapıyor,4 yaşında terminator:))

0 oy
(5,367 puan) tarafından
Az önce acilden geldik kızım koşarken düştü ayağı incinmiş üç gün üzerine basmıycakmış bide ilaç verdiler. 4 yaşında canı sağolsun koltuk tepelerinden atlıyo iki dk durduramıorum. Ayağı acıyo ama ben nasıl üç gün durcam diye ağlıyo
0 oy
(59 puan) tarafından

Bizim de aynı şu an 2.5 yaşında kızım afedersin götü bi uyurken yer görüyor. Gündüz uykusunu da 2 yaşında kesti sabah 6 7 gibi mesai bi başlıyor akşam taaaa uyuyana kadar :)  

0 oy
(241 puan) tarafından
28 aylık oğlum aynı ne babasını ne beni oturtuyo asla tek oynamiyo ne oyuncaklar aliyoruz neler yapiyoruz yok koltukta oturunca kalkın diyo yerde oynarken yorulup azıcık biyere yaslansan avazı çıktığı kadar bağıriyo tuvalete bile gidemiyorum sağlıklı olsunlar da gerisi geçer zamanla geriye dönüp bakıyorum çok bunalinca her dönem zorlayan bi alışkanlıkları oluyodu büyüdükçe birakiyo bu da bi süreç o şekilde bakınca en azından metal olarak çökmuyosun hasta olan bebeklerin ailesini düşünüyorum sürekli hastane kapılarinda bekleyenleri engelli görüyorum parkta onların annelerini düşünüyorum benim yoruldum diyip söylediğim şeyler onların hayali ne kadar acı sağlıklı ve yanımda diye şükrediyorum öyle bakmayı dene sende aslında büyük nimet etrafımızda kıpır kıpır dolanmalari 
(268 puan) tarafından
Öyle tabi başt diyorum y şikayet etmiyorum tabi diye her hallerine şükür
0 oy
(2,495 puan) tarafından
Ayni.durumdayiz ben adini pire koydm uyurken de dort donuyo 

Sadece ogle de disari cikmiyo gozunu aciyo disarida bugun 7 de girdi iceri saat 9 da bahcede cocuklarin sesini duydu bir posta da aksam dort donderd8 beni 9 bucukta iceri girdi 11 bycukta yatti

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 429 göst.
0 oy
1 cevap 91 göst.
29 Ekim 2021 Aile kategorisinde Bernali (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 302 göst.
29 Ekim 2021 Aile kategorisinde Bernali (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 108 göst.
13 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zeynnpp (383 puan) tarafından soruldu