0 oy
168 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (3 puan) tarafından
Kızlar kızımın park beşiği o demirin kenarindaki plastik aparat kırıldı ve kırılınca da haliyle park besigin bi tarafı demirleri tutacak birsey olmadığı için düştü napabilirim halbuki yeni almıştım şimdi eşime soylesem kızacak o plastik aparatı nerden bulabilirim 

7 Cevaplar

0 oy
(3,359 puan) tarafından
Beşiği aldığın yerden 
(3 puan) tarafından
İyide ben trendyoldan aldım
(3,359 puan) tarafından
Tamam orayla irtibata geçi
-Reklam-
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Garantiye giriyor , ver garantiye yenisini gönderiyorlar 
(3 puan) tarafından
Trendyoldan almıştım
(1,092 puan) tarafından
Fark etmiyor canım fişi ile gelmedi mi ?
(1,092 puan) tarafından
Belkide ürün defoluydu ondan çabuk kırıldı
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Aldığın markanın firmasıyla görüş cnm belki parça temin edebilirler
(3 puan) tarafından
Evet ama ben trendyoldan Aldım
(1,569 puan) tarafından
Olabilir cnm önce trendyolla iletişime geç yardımcı  olurlarsa ne alaa olmazlarsa o beşiğin bı markasi var sonuçta netten numarayı bul yada satciyla iletişime geç sana söyler
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Valla kızacak bişey yok bilerek yapmadın ya canım.ben oraya o boyda bı sopa koydum kablo klipsiyle bağladım sonra yirrtigim yerleri diktim eskisinden sağlam oldu.ugrasmam dersen ikinci elden al 
0 oy
(758 puan) tarafından

Benimkinin de plastik yeri kırılmıştı trendyoldan almistim mamie marka aynı mı bilmiyorum ama ben buraya tamire gönderdim canım bir görüş belki sizinkini de yaparlar 

image

0 oy
(1,166 puan) tarafından
Ben bitane cope attim bole oldugu icn canm esim cok ugrasti ama yapamadi valla aparati alabilirmisjn bulabilirmisjn bilemm zor bi is ben gittim yenisini aldim 
0 oy
(541 puan) tarafından
Aldığın site ile iletişime geç kırıldı ek parça istiyorum de . Garanti kapsamında olması lazim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 665 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 51 göst.
3 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Gizemli sevdam (234 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 110 göst.
5 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde CesurunAnnesi (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 77 göst.
25 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oksuz06_ (111 puan) tarafından soruldu

381,790 soru

11,430,027 cevap

34,989 kullanıcı

...