0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (234 puan) tarafından
Kızlar sabah 5 buçuk muydu 6 buçuk muydu o sırada dısariya baktım kırmızıydı dışarisi goreniniz oldumu hatta sabah eşime sorsum dışarısı kırmızıydi gordunmu diye gece calışiyordu yok dedi görmedim farkettiniz mi sabah baktım bişey yoktu fazlada incelemedim korktum yatağıma girip uyudum az önce internette gördüm günes patlaması olmuş acaba o muydu dışarısı ondan mı kırmızıydi

8 Cevaplar

0 oy
(437 puan) tarafından

Ben o zaman 51. Rüyamı görüyordum ayy:D

(234 puan) tarafından
Normalde top atsalar uyanmam bende ama hamilelikten dolayı bide eşim işte olduğu için uyku tutmuyor beni sabaha kadar 40 defa uyaniyorjm
-Reklam-
0 oy
(10,096 puan) tarafından
Arada oluyo öyle
(234 puan) tarafından
Ben ilk defa gördüm hatta cama çıktım merakımdan etraf sesizdi korktum geri geldim uyudum
0 oy
(4,389 puan) tarafından
Arada bende görüyorum sabah erken saatlerde ama ne olduğunu bilmiyorum.
(234 puan) tarafından
İlk defa görüyordum bide NASA güneş patlaması olmuş paylaşım yapmış acaba o muydu dedim
0 oy
(5,775 puan) tarafından
Yani ben o saatte uyuyordum ama güneşte patlama olmuş bir çok yerde kuzey ışıkları görünmüş diye haber okudum 
(234 puan) tarafından
Ben ilk defa dışarıyı öyle gördüm
(5,775 puan) tarafından
Yalan haber değilse odur büyük ihtimalle
0 oy
(1,406 puan) tarafından
Herzaman olan şeyler depreme yormayın herşeyi 
(234 puan) tarafından
Depreme yormuyom ilk evlendigim sene bir duşügum olmuştu ondada bişey gormüstum ondan sonra korkmaya başladım yoksa ondan önce bu kadar korkum yoktu
(1,406 puan) tarafından
Sabahta oluyor canim güneş batmaya yakında çok olur.korkma Allah'ın izniyle kötüyü çağırma bişey olmaz.dogayla oynuyorlar sürekli işte bu sıkıntı.
0 oy
(320 puan) tarafından
Evet havada 2 gündür kızıllık var güneş patlamasi da olmus ama annem havada kızıllık olursa yağmur yağar der
0 oy
(220 puan) tarafından
Bende İstanbul'da oturuyorum.ama görmedim güneş patlaması diyolar , Allah hayra çıkarsın bende korkdm sen öyle diyince inşallah deprem olmaz İstanbul'da büyük deprem bekliyolar kimse kurtulamaz diyolar  uzmanlar 
(234 puan) tarafından
Allah sonumuzu hayretsin inşallah
(220 puan) tarafından
Amin inşallah hep.korku içindeyiz

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 198 göst.
5 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Tugba1234567 (1,253 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 218 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
25 Nisan 2023 Aile kategorisinde TuruncuDaktilo (360 puan) tarafından soruldu

381,730 soru

11,428,087 cevap

34,988 kullanıcı

...