0 oy
102 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (295 puan) tarafından
Kızlar kapalıyım evlenmeden önce saçıma hiç boya sürmedim kuru saçlarım gelmiyor boya ama insan evlenince degısıklık istiyor bende kalktım koyu siyah saçlarıma açıcı onun üzerine kumral açık sarı vs sürdüm baya yıprandı son bir senedir boya sürmedim akıyor ama bitmiyor uzadıkça az az kestim yine kendine gelmedi en son cıkolata kahve kendı tonuma yakın sürdüm oh dedım doğal oldu aktı altından açıcıyla açtığım bakırımsı renk çıktı ben tekrar boyasam siyaha falan yine akınca bu nalet renk çıkar mı boyadıgıma değmezse yıpranacak tekrar saç 

4 Cevaplar

0 oy
(3,023 puan) tarafından
Açma uygulanmış saç kesilmeden eski rengine kabuşmaz. Uzadıkça uçlardan kestire kestire kurtulabilirsin.
(295 puan) tarafından
Valla kesiyorum ama bitmedi bir türlü
(3,023 puan) tarafından
Tamamlanmamış demek hala. Saçın hızlı uzuyorsa daha çabuk kurtulursun. Sıkıntılı maalesef.
(295 puan) tarafından
Koyu boya yapsam yine alttan cıkardimi bu renk ay bırde çok arada bakırımsı yaslı gösteriyor
(3,023 puan) tarafından
Alt katman sarı ya da açık renk olduğu için daha çabuk akar üstlere göre, dolayısıyla yine renk farkı olur.
-Reklam-
0 oy
(471 puan) tarafından
Tek renk boyalar açma. İşlemi olmadan boyamak saçı yipratmaz aksine korur. Siyah kahve gibi renkler yani. Eğer sacinda yanık vs oluştuysa kesilmeden gitmez. 
(295 puan) tarafından
Anlamadım şimdi koyuya boyasam o acıcıların ve açık sarı boyaların üstüne iyi gelir mi
0 oy
(4,327 puan) tarafından
siyah ve kizil nalet boyadir. sacini komple kesmedikce kurtulamassin. sacini kese kese uzayinca kese kese o boyanin degdigi yerler komple kesilene kadar kurtulusun yok. ya tek seferde erkek fatma gbi kestircen . yada 3 parmak uzatip uc parmak kestircen 1 karis uzatip kestircen uzadikca kesilcek yani o sac
(295 puan) tarafından
Ahh keşke hiç boyamasaydım
(4,327 puan) tarafından
siyah kotu tercih olmus. bende mesela  acigim kizil cok heces ediyorum. beyaz tenli yesil gozluyum. ama asla cesaret edemem. cunku kurtulusu yok kokten kestirmek yada saci surekli uzadikca kesip kurtulana kadar uc bes renk kafa ike dolasmak. cesaret edemiyorum hic
0 oy
(1,411 puan) tarafından
Kız kapaliymissin komple bı kestir sıfıra vur hatta nasıl kendine geliyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 175 göst.
2 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 191 göst.
0 oy
3 cevap 152 göst.
21 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 133 göst.
5 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Varsindunyadursun (191 puan) tarafından soruldu

381,715 soru

11,427,605 cevap

34,987 kullanıcı

...