0 oy
39 göst.
Diğer kategorisinde (895 puan) tarafından
Sürekli terliyor doktora götürdük triodleri çok çalıştığı için olabilirmiş ama bu terleme sürekli oğlumu hasta ediyor sürekli sırtında bezleri değiştiriyorum . Sizin çocuğunuz böyle olan varmiydi siz neler yaptınız çok saolun şimdiden 

3 Cevaplar

0 oy
(11,514 puan) tarafından
Kalın mi giydiriyorsun canım daha ince giydirmeyi denedin mi
(895 puan) tarafından
Yok cnm önce giydiriyorum inan ki daha önceki çocuklarım öyle değil bu oyle
(11,514 puan) tarafından
Bazı bebekler olabiliyor canım sıcak mı geliyor acaba diye düşündüm de
-Reklam-
0 oy
(4,440 puan) tarafından

kizim com terlerdi hala terlio emerken ozellikle twrlerdi. buyudukce az haraket etse bile terler suan 7 yas hala sucuk gibi oluo okulda zirt birt hasta. . anasinifinda gunde uc doet atlet degisirdi arti bilac kez de bez koyardi ogretmen. rica etmistim dikkat edin diye. ama ilkokulda bu durum olmuo. buyuyene kadar alissin terleyip sogumaya derim bagisiklik olarak. ter bezi kullanma aliskanligi edinme. oglanda o balet ter bezi isine hic bulasmadim annem nekadr zorlasa da.:))sukur oglan terlemiyor. ama suan o da ablasindan zirt birt hastalik kapio

(895 puan) tarafından
Tmm cnm çok saol
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Erkek cocuklar oyle oluyo benim oğlumu gorsen resmen yağmur altından cıkmiş gibi cok terler
(895 puan) tarafından
Peki cnm çözüm napyon

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 63 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mirac (657 puan) tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 262 göst.
9 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnos61 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
27 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Summm (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
25 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,102 soru

11,466,723 cevap

35,069 kullanıcı

...