0 oy
231 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (589 puan) tarafından
İştah kapatan bisey yok mu kızlar ya sjdkdk emziriyorum dedim ama kilo almaya da başladım 61 kiloyla 62 arasında kalırdım şimdiyse 63 bucuk kiloyu gördüm sürekli bişeyler yemek istiyorum ozellikle sekerli bu sekerli yeme olayi emzirdigjm icin zaten vardi da bu kadar çoğalmamışti yemek yedim diyelim hemen peşine bişeyler atıştırmak istiyorum falan falan yarim saat bos duramiyorum hamile mi kaldım diyorum pat diye de belirti mi olur sadece bir aydır içim rahatlasın diye test yapmak istiyordum bi türlü yapmadım oda şeyden karnimda surekli sıkışmalar asiri agri yaratan ani sancilar....bla bla bla yazsam destan olur spiralle korunuyorum adetim doğum yapalı düzene girmişti her ay oluyordum en son tarihi hatırlamıyorum ama bir ay kesin geçti biliyorum ama olmaz ya olmaz dimi kızlar asıl sorun benim artık düzensiz yemek yememde falandır demi kızım da 19 aylık 

6 Cevaplar

0 oy
(3,674 puan) tarafından
Bu soruların cevabi bir test e bakar:)
(589 puan) tarafından
Yakında bi alayım ya en azından içim rahat eder
(3,674 puan) tarafından
Aynen
-Reklam-
0 oy
(146 puan) tarafından

Knkaa neyi bekliyorsun vahiy inmesini mii get test yap :D

(589 puan) tarafından
Ay knka hem korkuyorum hem aman zaten yok öyle bisey diyorum hem spiralle ne kadar hamile kalan insan var diyorum ay bilmiyorum yakın zamanda  fatiden gizli alacaktım geldiğini görünce almadım bisey sanar diye
(146 puan) tarafından
Varsa zaten olan oldu knk sıkma canını inan daha iyidir be
Hayırlısı olsun.
(589 puan) tarafından
Aynen bakalım bi de adet olacam gibi ağrılar geldi psikolojik mi anlamıyorum saçmaladım iyice sksjdj
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Kiz niye.bir test yapmıyorsun nasıl dayandın bu zamana kadar ☺
(589 puan) tarafından
Ay hep kendi kendimi avuttum inan sjjsdk yoktur ya gazdır ya spiralim var ya zaten belirti yok ya diye diye bu günlere geldim yakında eczanede eşimden gizli alacaktım bi test tam alicam geldi almadım ama alicam ya içim rahat etsin bari ne bu içim içimi yedi yav
0 oy
(588 puan) tarafından
valla bende tatlı aşığıydım ama kendime dur demezsem bu böyle giderdi kilo almaya devam ediyodum çünkü 5 gündür sağlıklı beslenip spor yapıyorum bol suda içiyorum 1 buçuk kilo vermişim
(589 puan) tarafından
Helal lan Yusufi aynı performansı ben de kendimden bekliyorum daha çok beklerim sjdjdj
0 oy
(2,380 puan) tarafından

Önünü almazsan gidiyor canım bende 52 den 66 ya çıktım :( diyet yapıyorum şuan 63 

(589 puan) tarafından
Benim kilom hep ortalama bi yerlerde kalırdı demekki yas ilerledikçe vücut da değişiyor mu ne artik
0 oy
(1,604 puan) tarafından
Benim de emzirdiğim için iştahım inanılmazdı. Aldı başını yürüdü kilolar ve diyete başladım. İlk hafta çok çok zordu ama şimdi alıştım ve midem küçüldü. Artık azcık fazla yesem rahatsız oluyorum. Şöyle anlatayım XL dürüm üzerine tatlı yiyordum geçen oğlum dürüm yemek istedi small dürüm bile çok geldi bana
(589 puan) tarafından
Nasıl yaptın kiz bana da anlatsana resmen aynı durumdayım şuan
(1,604 puan) tarafından
İlk hafta kahvaltı yerine sadece smoothie içtim. Ispanak, maydanoz, dereotu, tere, reyhan, limon, zencefil, nane evde ne varsa robottan geçirip içiyordum. Öğlen 3 gibi bir iki Hurma ile sade Türk kahvesi içiyorum akşam da hiç ekmek yemiyorum ya tam buğday unundan yapılmış makarna yada 1 çay bardağı haşlama bulgur eşliğinde sebze yemeği veya tavuk yiyorum. Porsiyonlarıma dikkat ediyorum. Dediğim gibi ilk hafta çok zordu açlıktan ağlayacaktım ama artık midem küçüldü ekmeğe hiç ihtiyaç duymuyorum 2 hafta oldu 5 kilo verdim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 520 göst.
26 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Gadjs (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 367 göst.
13 Mart 2023 Diğer kategorisinde Elif. Zehra (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 333 göst.
10 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 333 göst.