0 oy
645 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından

Kızlar ben ilk evlendiğimiz yıllar yapıyordum çocuk olduğundan beridir bıraktım ütü yapmayı eşime, şimdi 2.ye Hamileyim hiç gözüm almıyor ya, yani bişey demiyor ama ütü yapmayıda sevmiyor bende hiç sevmiyorum hele gömlek ütülemeyi  ama yapsam haftada 2,3 gömlek pantolon giyer bir türlü düzene koyamadım şu ütü işini canımda sıkılıyor, siz napıyonuz ütü yapıyonuz mu düzenli :angel:

51 Cevaplar

0 oy
(2,130 puan) tarafından
Gerekli mecburi bir sorumluluk olduğu için zor da gelse yapıyorum, eşimi asla ütüsüz giydirmem gezdirmem. Kırışık ütüsüz kıyafete gelemem asla. Çok şükür 7 yıl olacak bir gün bile ütüsüz birşey giymedi inşallah böyle de devam eder Allah sağlık sıhhat versin 
-Reklam-
0 oy
(581 puan) tarafından
İkinci çocuk olana kadar kıyafetler çarşaflar nevresimler perdeler ne var ne yok ütülüyordum.  Şimdi yalnızca eşimin kıyafetlerini ütüleyebiliyorum.  Uzun zamandır ne nevresimlerimi ne de perdelerimi ütüledim 
0 oy
(4,267 puan) tarafından

Ayy çoğunluğun hiç yapmam demesine ben şok :woot:

Eşime de henüz 26 aylık oğluma da ütüsüz bir şey giydirmem böyle deyince de obsesif titiz dört dörtlük ev hanımı mı oldum asla ama ütü farklı benim için ya insanın dış görünüme verdiği özen eşim bazen ütüsüz olan elbiselerden seçer çıkar çabuk onu insanlar karısı Bi ütü yapamamış mı desin diye üstünden çıkarırım direk iş yerinde üniforma giyiyor onu sürekli ütülerim oğluma da aynı şekilde doğduğundan bu yana hep ütülü giydirdim parka giderken bile Bi pijamayı ütüsüz giyince farklı ütülü giydirince farklı duruyor çocuk bana göre 

0 oy
(1,628 puan) tarafından
Hususî kocama ütü yapmıyorum utilenecek kıyafet ciktikca.cocjlarin benim eşimin yaparım ütüyü de severim atletleri de utulerim ben hatta 
0 oy
(8,855 puan) tarafından
Valla benim eşim slim giyiniyo zaten giyinmese de göbeğiye kırışıklığı aciyo :) ilk evlendigim zaman heveli hevesli yapiyosun sanra bi hamile kaldım baş dönmeleri tansiyon düşüklüğü halsizlik yorgunluk derken ben soğudum ütü yapmaktan eşim tsort pantolon giyiyo hep gerek yok diyo ha kırıklık var ya da gömlek kumaş pantolon giyeceksw düğün bayram falan hazırlanırken hemen basıyorum ütüyü bu kadar 
0 oy
(400 puan) tarafından
Ben ütüsüz pijama takımı bile giymem :) eşimin de her şeyini ütülerim. 7 aylık oğlum var. 2 senelik evliyim her zaman yaparım. Oğlumun bile hiçbir giysisini ütüsüz giydirmedim. Her çıkan çamaşırlari yıkar hemen 5 dakka ütü yapar yerlerine koyarım. 
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Yapıyormuş kendi. Sevip sevmemesi önemli değil yapması önemli. Hiiiiç ses etmeyin. Ütüsünü de kendileri yapsınlar. 

Bana sorarsan iki küçük çocuğa baktığıma şükretsin bu şartlarda. Ekstra bişey istemesin bi zahmet 
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Hiç yapmıyorm ütü eşime ait 
0 oy
(1,653 puan) tarafından
Ben haftada 2 3 kere ütü yapıyorum biriktirmeyi sevmem biriktirince ağır gelir gözüme her çamaşır katladığımda ütüyüde aradan çıkartırım 
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Düğünden düğüne bide onlami uğraşayım alismasin:D

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 444 göst.
0 oy
36 cevap 1,720 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,934 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,506 göst.
16 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu