0 oy
375 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
Kaynanam mal mülk konuşuyor. Kızlarına paylaşacağını anlatıyor. Bende herşeyi gidiyorum anlatıyorum nişanlıma aramız bozulur mu? 

18 Cevaplar

+1 oy
(15,853 puan) tarafından
Daha nisanlisiniz öyle aile işlerine pek burnunu sokma bence. Yarın ne olacağı belli olmaz sonra adam demesin annemin her dediğini bana taşıyor falan der olmaz
(1,629 puan) tarafından
Benim eşimde nefret
Ederdi ewlenmeden önce neler neler derdi şimdi afedersin götünden ayrılmaz ewlenince iyi oluyor lar
(24 puan) tarafından
Alala ilginç ya
(1,629 puan) tarafından
Yaşamadan bilemez sin evlen 4 5 ay sonra gel
(24 puan) tarafından
Yaa bu adam senin hayat arkadaşın değil mi. Ailesini niye bu kadar ön plana atıyor ki
(1,629 puan) tarafından
Bacım ne yaparsan yap anası ağır basar beni atmaz ama anası
-Reklam-
+1 oy
(7,663 puan) tarafından
4 senelik evliyim anlatmam. Şimdi fark edilmez ama ileride sorunlar çıkar. Sen müdahale oldukça ailesine daha çok yaklaşır 
(24 puan) tarafından
Doğru ben de anlatmak istemiyorum ama hergün bir olay çıkartıyor. Düğün olacak kendini sıyırttırıveriyor. Takı takmam bilmem ne diye. Hep oğlum yapar diyor
(7,663 puan) tarafından
Ama eşin olacak kişi onu anlamaz sonuçta kendi annesi gözüne batmaz
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Asla anlatmam laf taşınmaz öyle bir olay olur arada kalırsın kötü olanda sen olursun onlar birbirini atmaz
(24 puan) tarafından
Kaynanada bilerek anlatıyor heralde oğluna demem için
(2,610 puan) tarafından
Yapar seni dener belki bilemezsin ki
(24 puan) tarafından
Ama anasının yanında söyledim birgün. Söylediğini
(2,610 puan) tarafından
Vallahi sen bilirsin de yanlış yapıyorsun. Bence konuşma böyle lafları arada taşıma yani
tarafından
Tecrubeyle anlatayım 5 yil sevgili oldum 1 yıldır da evliyim ailesiyle 6 yıldır tanışıyorm çok şey duyuyorum görüyorum geçen büyük bi tartışma oldu benim bildiğimı söylemişler bana biliyormussun neden söylemedin diye sordu aile konularınız beni ilgilendirmiyor laf niye taşıyım dedim geldi sarıldı bişey olduğunda da hep bana sığınıyor bence anlatmaMan daha çok şey kazandırır sana arkadaş doğru Demis her erkek aynı değil zaman gelir sen şunu dedin der seni ortaya atarlar
0 oy
tarafından
Laf taşımam 
(24 puan) tarafından
Ama iyi bir kaynana değilse kime anlatacaksınız halinizi
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Ben şahsen anlatmam kaynanamla aramda çok güzel bir bağ var benim yanimda da konuşur şurası kızımın şurası oğlumun diye herkes hakkı neyse onu alır o konu beni hiç ilgilendirmez. Ki sen daha nisanlusin adın lafciya çıkar sana diyim herşeyi söyleme 
(24 puan) tarafından
Ama eşiniz o evleri almışsa görümcenize verir misiniz?
(2,972 puan) tarafından
Eşini bu devirde nasıl ev-lerr alabiliyor tek başına
0 oy
tarafından
Kesinlikle anlatmam bişey olursa benden bilinir o böyle dedi olur gerek yok 
(24 puan) tarafından
Bende evet dedim derim kocama anlatmıycam kime anlatıcam
0 oy
(1,386 puan) tarafından

O hatayı bir kere yaptım ama tam tersi eşim annemlere deme dedi bende önemli mesele diye annesine syledim tembih de ettim bak söylüyorum ama iyiliğin için sende belli etme dedim. Kaynanam yememiş içmemiş saniyesinde oğluna yetiştirmiş. Artk akıllandım birbirlerine yeseler de öldürseler de ağzımı acmamaya söz verdim çünkü onun yüzünden eşimin bana güveni sarsıldı. Aile meselelerinde karışmayın bırakın ne halleri varsa görsünler yoksa onlar iyi oluyor kötü olan siz oluyorsunuz. Kimse  kötü kardeşi en kötü ana babayı bile elaleme değişmez o yüzden akıllı olun :D

0 oy
(1,629 puan) tarafından
Niye anlatıyor sun ki nişanlısın daha para pula girme bence Bn evliyim öyle ilgilendiren bise olmadığı sürece anlatman 
0 oy
tarafından
Ilk zamanlar cok anlatirdim sinir olurdum simdi bananr diyorum ilerde karsima cikar bunlar benim deyip susyyorum karismiyorm canim
0 oy
tarafından
Anlatsam ds bisey değişmiyor hep ben suçlu anası haklı olduğu icin bende susuyorum artık 
(24 puan) tarafından
Seninkide garip
tarafından
Oo benim düştüğüm aile garip zaten koca ayrı kaynana ayrı kayinbaba ayrı garip
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Sadce tartistikmi anlatirim eşim neyin ne olduğunu bilsin kaynanm yalan yanlış bisiu anlatmasn diye anlatrm.yksa aramızda konuşulanları anlatmam
0 oy
(986 puan) tarafından
Daha nisanlisiniz Kaynanayla çok fazla yüz göz olmuşsunuz.bnce çok gereksiz muhabbetler.kaynanan ne derse desin mesafeli olmalısın.hosuna gitmeyen şeyleri dinleme zaten.bn asla anlatmam 11,sene oldu 5,sene beraber oturduk, Halla mesafeliyiz.ohh mis 
(24 puan) tarafından
Nasıl mesafe koyayım sert çıkışarak mı yoksa dinlememezlik ne oluyor
(986 puan) tarafından
İlgilenmiyorumus gibi yapabilirsiniz.umursamaz olabilirsin hee deyip geçebilirsin.ben hiç sert cikismadim asla.oda huyumu biliyor artık.
0 oy
tarafından
Ben söylerim çünkü eşime soylym diye söylüyor ve kırcı şeyleri söylüyor laf sokuyor 
(24 puan) tarafından
Sen kaç yıllık evlisin
tarafından
3 canım
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bismillah daha gelinde olmamışsın sanane mallardan bn karışmam kime verirlerse versinler isterse kocam arar hakkını
(24 puan) tarafından
Onlar beni işin içine sokuyor. Her gördüklerinde para pul ben söyledim nişanlıma bu işler ben konuşmam onlar sürekli konuşuyor diye
(7,768 puan) tarafından
Sen o aileden uzak dur snasına şeytan diyen sana neler eder
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Hiç umrumda olamazdi. Eşim yokken tarlalardan arsalardan bahsediyorlardı kayınpederim gel otur senin kocan yok sen söz sahibi ol dedi ben kendim istemiyorum bu olayların içinde olmayı. Nasılsa bir yolunu bulursunuz dedim. Sen sen ol ailenin içindeki olaylara karışma. Nişanlın çocuk değil herkes kendi ailesinin ne olduğunu bilir 
0 oy
tarafından
Ben direk ses kaydı aliyorum. Annesi geldiğinde ses kaydını açarım gidene kadar alır. Kadın öyle şizofren ki dediğini demedim der. Kafamı ağrıtamam. Zaten anasını gram sevmiyorum biliyor. Al diyorum dinle. 
(24 puan) tarafından
Ohaa bunu bende yapıcam. Birşey oluyor mu peki
tarafından
Şimdi biz çok sorun yaşadık. Annesi dediği herşeyi demedim dedi. Tabi eşim tanıdığı için dediğini biliyor. Annesini sevmem bunu ikiside bilir. Kızı görmeye gelince çok muhabbet etmem. O konuşursa anca. Ya da kızla ilgili birşey olursa müdahale ederim. O yüzden hic kafamı ağrıtamam açarım kaydı dinlesin oğlu.
0 oy
tarafından
Ben ilk yeni evliyken hep anlatıyordum ve eşimle kavga ediyorduk 

Valla şimdi anlatmıyorum anlatacağım şeylerde suyuna gidip anlatıyorum ve sorun olmuyor

Benden sana tavsiye adamı darlama çünkü daha nisanliymissin sonra ailesinden aran bozulur nisanlilikta iyi olmaz 
(24 puan) tarafından
Darlamıyorum ki
tarafından
İşte erkekler öyle tabi senin nişanlıni bilemem ama benim eşim annesinde düşkün olmadığı halde rahatsız olur tabi nasıl anlatmada bağlı tatlı dille söyle o zmn
Ben çok sinirliyim bağır çağır anlatıyordum eşimde sinirleniyordu şimdi çok şükür o huyumdan vazgeçtim sjsjsj
0 oy
tarafından
Seni denemeye yapiyorlardir ben hic orali olmama kaale bile almam
(24 puan) tarafından
Deniyorlar demi
tarafından
Bence oyledir yani daha evli degilsinki senin yaninda konusmalari zaten basli basinca denediklerini gosterir
(24 puan) tarafından
Kim deniyor kaynana mı? Ayrıca neyi deneyecekler? Hiç böyle oyunlarıda sevmemem yaa
tarafından
Seni deniyorlar belki ogluyla bile anlasmistir bunun yaninda biseyler anlatim sana lafcilik yapacak mi falan diye kaynananin dediklerini esine anlatma
(24 puan) tarafından
Tamam

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 178 göst.
7 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 261 göst.
12 Haziran 2023 Aile kategorisinde Dilan55 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 288 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu