+1 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde (1,581 puan) tarafından
Karisini dövüyor galiba serefs.iz.cocuk sürekli.agliyor.bir yaşında falan bikac kere gördüm.muhabbetim.yok.yarim saat önce iki araç sivil polis geldi.ambulans ve itfaiye geldi .polis konuştu konuştu kapılarından gitti fazla duyamadım ama karısını dovdugunu duydum  konuşurlarken ama onlar gitti.hala sesler geliyor korkuyorum ya bişey olacak diye kadına çocuğa :(((

4 Cevaplar

+1 oy
(3,359 puan) tarafından
Dünde aynisi bizim apartmanda oldu çevik kuvvet filan geldi 15 20 kişi ama adam kaçmış kadına aranızda halledecek misiniz kadin sığınmaya gidlmmj dediler kadin kucağında cocuhu ile bindi gitti kadin siginmaya
(1,173 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun ne diyim
(3,359 puan) tarafından
Amin amin
(1,581 puan) tarafından
Bende anlamadım zencefil valla .acaba yan komşusu mu cagirdi.sikayet etmeyecegin insana niye cagirsin polis .hala dövüyor güm güm sesler geliyor elim kolum bagli
(3,359 puan) tarafından
Kiz valla apartmanda öyle herhalde bizim apartmanda her kavgada polis geliyor kim arıyor kim çağırıyor belli değil. İşte kaidn arasa giderdi başkası aramistir ama polisler de çok karışmıyor artık
(1,581 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bilmiyorum tuhafıma gitti olan.burda okuyoruz gidecek yerim ,tutunacak dalım yok diyen çok yani bu kadında belki buralarda bin tane post açtı belki onlardan biri bilemeyiz.Allah yardımcısı olsun masum insanların.zalim insanların da Allah hakkından gelsin bir gunn
-Reklam-
+1 oy
(2,381 puan) tarafından
Allah kimseye yaşatmasın 
(1,581 puan) tarafından
Amin çok üzülüyorum eşimde biz arasam suçlu oluruz şimdi dedi.polisler geldi iki araba şikayet etseydi diyor off
0 oy
(6,332 puan) tarafından
Kadın şikayetçi mi olmadı acaba polisler niye gelip döndüler
(1,581 puan) tarafından
İtfaiye niye gelmiş olabilir canim bilgin varmı içeri girmediler yani apartmana.bekledi gitti gerekmi duyulmadı acaba ondan mı geri gitti.kitledimiydi naptiydi acaba kadese basınca mi geldiler ki
(6,332 puan) tarafından
Kapıyı açamadıysalar itfaiye gelir onu da polis çağırır zaten yani kadın bu kadar zor durumdayken neden şikayetçi olmamış akıl alır gibi değil:(
(1,581 puan) tarafından
Acaba yan daki mi çağırdı anlamadım ses geliyor falan diye .kadın şikayetçi olmayacağı şey için niye cagirsin ki hala dövüyor
(6,332 puan) tarafından
Nasıl hâlâ dövüyor ya hayvann:(( ya siz tekrar mı arasanız polisi acaba şiddet uyguluyo deseniz ya çok üzüldüm:((
(1,581 puan) tarafından
Eşim karismayalim diyor suçlu biz oluriz diyor.haklida şimdi eşim sabahın körü ise gidiyor akşamın bı koru dönüyor site değil bişey değil Allah korusun pis.lik kapima dayansa neler duyuyorz .polis geldiğinde şikayetçi niye olmuyor ki bidaha arasak n'olacak hem
0 oy
(5,427 puan) tarafından
Ayy çok üzüldüm bizim dyer evde bı kadın kocası öyle bı dovuyorduki kadın bı ara boğdu kadının nefesi kesildi kadın aşırı çığlık atyordu bagryordu srefsz yaa 
(1,581 puan) tarafından
Çocuk sürekli ağlıyor çok uxuluyorum kanım çekiliyor .offf içim çok sıkkın
(7,936 puan) tarafından
Ayy çok kötü yaaa. Böyleleri neden hala dururki aynı evde.
(5,427 puan) tarafından
İşte cocuklarin psikolojisi bozuluyor ya
(1,581 puan) tarafından
Bende anlamadım ki belki içimizden biri

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 151 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 16Nur16 (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 94 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,397 puan) tarafından soruldu
0 oy