0 oy
63 göst.
Diğer kategorisinde (694 puan) tarafından
Kızlar bugün arkadaşımla görüştüm. Oğlu kızımdan 1 yaş büyük. sürekli ittirdi vurmaya çalıştı  kızım hiç karşılık vermedi ağladı sadece. Sonra yine onun peşinde dolanmaya devam etti. Kızım Aşırı sıcak kanlı tanımadığı çocuklara karşıda öyle. vurma huyu falanda yok. Geçen parktada kendi yaşıtı bir çocuk cimcikledi onu. Kendini savunmayı öğrensin istiyorum ezilmesinden korkuyorum. Ne yapmalıyım bilmiyorum. sizce daha küçük olduğu için mi bu şekilde değişir mi? 

2 Cevaplar

0 oy
(7,378 puan) tarafından
Benim küçük 22 aylık abisi 4 yaşında istemediği birşey yapsın abisi ısırıyor vuruyor tabi iyi bişey değil ama kendini savunuyor bi andanda abisine vurmaması gerektiğini söyleye söyleye dilimde tüy bitti 
(694 puan) tarafından
Acaba sürekli gördüğü için mi abisine o şekilde davranıyor. Çevreye karşıda savunuyor mu kendini
(7,378 puan) tarafından
Savunuyor canım herkese karşı abisinede kıskançık yüzünden sert davranıyor çok kıslanç
(694 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim demek ki yaşla alakası yok
-Reklam-
0 oy
(440 puan) tarafından
Benimki parka gide gide kendiliğinden vurma huyu kaptı canım yaşı yakın olanlari kendine yaklaştırmiyor genelde sıkıntı çekiyoruz Çok savunması da iyi olmuyor.
(694 puan) tarafından
Bizde hergun parka götürüyoruz mutlaka 1 saat. Zaten durduk yere vursun istemem kimseye sadece savunabilsin istiyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 83 göst.
0 oy
3 cevap 137 göst.
15 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 169 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 232 göst.
9 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arwen95 (27 puan) tarafından soruldu

382,477 soru

11,450,797 cevap

35,028 kullanıcı

...