+4 oy
697 göst.
Aile kategorisinde (4,456 puan) tarafından

image

image

image

Annelik içinden bir canlı çıkartmak değildir. Annelik hissiyattır. Yüreğimdeki bu hissiyat ile bir insana, bir bitkiye, bir hayvana hatta kendine şevkat gösterebilmiş, emek vermiş tüm annelerin, ANNELER GÜNÜNÜ KUTLARIM :)

12 Cevaplar

+3 oy
(2,364 puan) tarafından
Az önceki hay.van sevgisi postundan sonra ilaç gibi geldi 
(702 puan) tarafından
Neden rezil olduğumu dusunuyorsun ben kimliğimi deşifre etmemek için sabahtandir söylemeyeceğim diyorum yok ajan misin yok nesin soylememe hakkım yok mu yani söylemeyince de sen lisans mezunu değilsin diyorsunuz :) benim gibi kendini iyi bir sekilde ifade eden biri nasıl lise mezunu olur hadi gel bunu anlat bana ciddi ciddi dinleyecem
(4,456 puan) tarafından
DİNLEYECEM :D ifaden baya kuvvetli gerçekten :D sana ayırdığımız sürenin sonuna geldik şekerim. Hadi selametle :D
(702 puan) tarafından
AA kız bütün günunu bana ayirdigina göre baya degerliyim senin için :))
(2,364 puan) tarafından
Ben yatmaya gidiyorum Doğa cım postu kapatma sabah okicam bildirimleri ❤
(702 puan) tarafından
Ben kaynana postu gördüm ona gideyim sabah hastanede olmak gerekiyor ama uykum kaçtı
-Reklam-
+1 oy
(702 puan) tarafından

image

ccocugu ****** olana anne denmez anne çocuk doğuran,bakımını üstlenen ya da evlat edinen kadına denir nenenin anneler gününü anneniz ya da babanız kutlar evlat olarak sizler kendi annenizin ya da varsa kayinvalidenizin anneler gününü kutlamalisiniz jest olsun diye gebe arkadaşınızın da kutlayabilirsiniz ama kardeşlerine bakınca anne olunmaz 

Annesiyle kötü iliski Kuran biri de ilişkisini duzeltsin neden onun anneler günü kutlu olsun ki saçmalık 

Sizi anneanneniz büyüttü diye anneniz olmaz bu annenize hakaret annelik makamına ters 

Annelik gibi kutsal bir makamı böyle ota ... Ya ithaf edip otekilestirmeyin 

Çocuk doğuran kadın annedir 

Çocuk doğurmayip gönülden evlat edinen kadın annedir 

Bir çocuğun bütün bakımını gönülden üstlenip özenle büyüten kadın annedir 

Bunlar dışında kalanlar anne değil . Nokta 

(702 puan) tarafından
Aynen öyle bunu anlatıyorum anlamıyorlar sanki çocuk istemişler de olmamış gibi olan kişiyi anlıyorlar  gibi konuşuyorlar neymiş kardeşine analık yapan yok annesi ölen yok bilmem ne olmaz yani biri arabasını kaybetmisse gidip arabani över misin iste tam bunun gibi bir şey yok çocuğu ölen anne ay kanım dondu zaten bu tarz genel mesajlara ne gerek var eşini dostunu ararsın kutlarsin buraya da anneler günümüz kutlu olsun yazarsın başlıkta kendileri otekilestirmis
(702 puan) tarafından
Doğa sen zombi gibi mi yasiyorsun kız hiç uyumuyor musun gece iki falandi en son galiba burdaydin daha küçük bebeğin mi var
(702 puan) tarafından
Bir de kendisine annelik yapanlara demişler o nasıl oluyor bir insan nasıl kendi kendinin aannesi olur :)))
(4,456 puan) tarafından
Ay nolur benle muhattap olma. Çünkü ben yokmuşsun gibi davranacağım. Sosyal hayatta aynı caddeden geçme ihtimalin bile olmayan insanlarla burada tartışmaya çalışıyorsun. Yazık sana. Umarım mutsuzluğuna çare bulursun. Dediğim gibi sana ayırdığım sürenin sonuna geldim. Selametle
(66 puan) tarafından
2 tane evladım var Allah isteyene  versin artık da sadece fikir ayrılığı ben söylenmez diye düşünürüm siz söylenebilir diye düşünürsünüz bu gayet normal Bi durum herkes aynı fikirde olmak zorunda değil
0 oy
(580 puan) tarafından

demin ki saçma postun üstüne bu post içimi açtı<3teşekkür ederiz seninde günün kutlu olsun<3

(4,456 puan) tarafından
Ne demek. Doğurmayı marifet sanmamak lazım
0 oy
(16,131 puan) tarafından

O postun üstüne oldu mu bu şimdi :D.  Bazıları anne olmayı sadece doğurup büyütmek sanıyor sanırım. 

Gidip tavuklarimi seveyim bari belki anneler günü hediyesi diye yumurtlarlar kucağıma:D

(6,814 puan) tarafından
Ahahah emine. Sarı sarı civcivlerin olsun emii.
(16,131 puan) tarafından
Bu sene katmicaz altına tavuğun canım. Daha büyümeden ölüyorlar. Eşim geçenlerde pazardan 12 tane tavuk aldı yumurtalarını yiyelim diye onlar da sadece 3 tane yumurtlamış
0 oy
(317 puan) tarafından
Sevginin her türlüsü güzel.. yeter ki sevelim.
0 oy
(209 puan) tarafından
Hay ağzınız bal yesin :) 
0 oy
(438 puan) tarafından

Öbür saçma postlara en güzel cevap.... Happy mother's day!!<3

(4,456 puan) tarafından
Bana hayatında görmediğim kadar ****** gördüm ben demiş bi de :D
(438 puan) tarafından
Şşş caktirma herkes ne olduğunu anladı zaten. Sjsjsjsjsjjsjsjsjsjz
(6,235 puan) tarafından
Kız o diğer post neydi ki:)
(2,055 puan) tarafından
Ayyy tam ben de onu soracaktım  :D
(438 puan) tarafından
Kaldırılmış kizlar, biri post açmıştı kedi köpek sahipleri kendini anne diye neden görüyor falan, çocuk ile ****** bir mi gibisinden. Ondan bahsediyoruz.
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Ahhhhh ahhhh duygularıma tercüman oldun resmen kuzum benim seninde seni doğuran ananin da günü kutlu olsun 
0 oy
(5,775 puan) tarafından

Bunu bilmeyenler utanır mı acaba :wassat:

0 oy
(3,813 puan) tarafından
Can’sın… senin de kutlu olsun doğacım❤️
0 oy
(1,069 puan) tarafından
Anneler günümüz kutlu olsun ❤️
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Vicdanı ve ruhu anne olan tüm iyi yürekli kadınların anneler günü kutlu olsun. 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 337 göst.
0 oy
14 cevap 347 göst.
26 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,109 göst.
24 Aralık 2019 Aile kategorisinde The New ♚ ツ (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 285 göst.
23 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,942 puan) tarafından soruldu