0 oy
729 göst.
Diğer kategorisinde (42 puan) tarafından
Aneler günü için ona çiçeknsepetinden saat hediye ettim onun fotorafını baskı yaptım. Sonra ona, sana hediye aldım dedim ne aldın dedi, bende boşvr supriz olsun dedim sonra senmi aldın oğlummu aldı defi, bende ne farkeder dedim ha ben ha oğlun dedim, hediyeyi ona gösterdim suratı düştü beğenmedi, bende dedim beğenmedinmi yok normal beyenmedim gibisine yaptı sonra dedi ben beyenmezsem çocuklarım drğiştircek dedi, bende hediye değiştirilirmi dedim evet değişir nolmuş yani oğlumun parasıyla alınmadımı yabancımı oğlum dedi, bende kalktım siparişi iptal ettim. Çünkü hiç birşey haketmiyor gerçekten birdahada hediye falanda almicam. Not olarakta iyiki anemiSin dünyanın en kıymetli kayınvalidesi diye yazdım yzdığımada binpişman oldum iyikide siparişi iptal ettim. Kendi öz aneme bşy almadım ona aldım hketmiyor bile

23 Cevaplar

0 oy
(270 puan) tarafından
Ne kadar gıcık ya gözünün yaptın demi bu iptal olayını gözüne soka soka iptal etseydin 
-Reklam-
0 oy
(806 puan) tarafından
İstersem linc yiyim kaynanama hediye almadım almamda hakedecegini bilsem alırdım ben iki tane doğum yaptım tek bir çöp bile takmadilar  kendi paramla gittim anneme aldım eşime de demedim sonuçta kendi paramdi eşimde çok istiyorsa alsaydi beni ilgilendirmiyor sende bundan sonra öğrenmiş oldun canım bir daha almazsın olur biter hersey tecrübe bizim için:) 
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Banada böyle oğlumun parası oğlum aldı oğlumda oğlum dese iptal ederdim 
(42 puan) tarafından
Öyle dedi diye iptal etim. Hemen iyikide almadım ona haketmiyor çünkü

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 410 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Blablabla (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 335 göst.
0 oy