0 oy
358 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Kizlar eşimle çok aktif cansel hayatımız yok maalesef kendisi 36 ben 21 yaşındayım iyi kötü geçiriyoruz işte ama dün gece ben kalktım hazırlandım çağırıyorum birazdan diyor gel diyorum bak uykum geliyor sabah 6 sa ayaktayım bekle diyor bende uyuyakaldım sonra beni durtunce ona kızdım oda git uyu diyor git uyu çok sinirlendim Bi süre mesafe koymayi düşünüyorum ilk adımı atmayayım ne yapayım sizce 

5 Cevaplar

+4 oy
(148 puan) tarafından
Canım kendin isteyerek mi evlendin ? Yaş farkınız çok.Sen daha genç kız sayılırsın eşin yaşı oturmuş adam.İlerde bu farklılıklar daha çok sorun yaratmaz umuyorum.Çocuğun yoksa korun bence.Yorumum yanlış anlamazsın umuyorum
(573 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum . İlerde çok daha büyük sorun olacak .
-Reklam-
+1 oy
(165 puan) tarafından
Ben yaş farkından olduğunu sanmıyorum diğer yorumlara nazaran. Cinsellşk kişiden kişiye değişiyor bence. Ben de 22 eşim 35 yaşında. Aynı sayılırız seninle.. Ama bu zamana kadar cinsellikle ilgili bir sorun olmadı. 3 yıllık eviliyz. Tabii ki hastalıktır yorgunluktur onlar neyse ikimiz de birbirimize saygı duyuyoruz ama diğer türlü keyfi şekilde olursa ben de lafımı söylerim. Ama olmadı bu zamana kadar. O yüzden yaş farkıyla ilgisi yok bence. Ha ama şuna katılıyorum bebeğin yoksa bence de korun ne olurr ne olmaz. Şimdiden böyle olan adam çocuk olunca hiç senle yatmaz bile 
(400 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum size.
0 oy
(120 puan) tarafından
İlerde fikir ayrılıkları olduğu gibi cinsel hayatta da olumsuz etkileri olacaktır eşinin yaşı varmış baya bebeğin yoksa korunmaya bak 
0 oy
(7,434 puan) tarafından
Yaş farkindan kaynaklı oluyo canım senin tam istekli olduğun zaman eşinin doydugu zamanlar 40 yaş civarı bi daha hareketlenme başlar ondan sonra bi azalır ondan sonra haftada ayda yaparsan sukredersin bi de bunyeyle ilgili mesela biz eşimle aynı yastayiz ben eşime göre daha istekliyim 2 gün üst üste istemez mesela o ben olsa hayır demem aynı yaşta olmamıza ramen aynı değiliz 
0 oy
(979 puan) tarafından
Bekle derken ne yapıyor o ara o da gelmiyor yanına ? Yada geç geliyo? 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 346 göst.
21 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 899 göst.
0 oy
17 cevap 531 göst.
6 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 251 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Tugba3101 (1,311 puan) tarafından soruldu

382,886 soru

11,461,542 cevap

35,049 kullanıcı

...