0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Bebeğim 4 günlük gündüz normal ama akşam saatlerinde belli bir saati var o saatte başlıyor ağlama nöbeti 1 saati buluyor memeyi de red ediyor sadece o saatte gazıni cikarsamda aynı oysa ki gazını her çıkardığım da rahatlar mesele bunun sebebi nedir son iki gündür böyle 

6 Cevaplar

+1 oy
(56 puan) tarafından
Bebeğin muhtemelen kolik canım. Gazını ne kadar çıkarırsan çıkar özellikle gece belli bir saatlerde sancılanır. Benim oğlumda öyleydi gündüz o kadar rahattık ki gece olmasını istemezdim ağlama krizlerinden mosmor olurdu. Bize gaz damlası veriyorlardı canım. 6.ayda geçti çok şükür. Eğer çok durumsuzsa bir doktora götür o size ne yapmanız gerektiğini söyler ve ona göre bir damla yazar
-Reklam-
0 oy
(2,174 puan) tarafından
Çok küçük gündüz uyuyup gece ağlamasi çok olağan bir durum. Ama eğer çok fazla aglıyorsa gazı vardır kimyonlu su ve rezene çayı çok faydasını gördüm ekstra hoşuna gitmeyen bir durum varsa bebeğinde gördüğün bir hafta sonra kontrole çağırıyorlar dokturuna Danış 
0 oy
(2,410 puan) tarafından
Net gaz.             
0 oy
(338 puan) tarafından
Benim bebegimde öyleydi. Akşam 7 olunca başlardı 9 q kadar hiç susmadan ağlardı. Hatta 1 aylikken gözünden yaş bile geldi o kadar ağlardı. İlk 2 ay çok çektik sonra gaz damlasına başladık. Bu sorun tamamen ortadan kalktı. Ama alarm gibi kuruluydu. Akşam 7 olacak diye çok gerilirdim. 9 oluncada hemen susardi. 
0 oy
(366 puan) tarafından
Uykusuz olabilir
0 oy
(400 puan) tarafından

Kız ben 3 ay ne çektim :D aynı sizin dediğiniz gibi akşam saat 7-8 oldu mu başlardı sebepsiz ağlamaya 10-11 e kadar sürer sonra uyurdu. Geçer merak etmeyin. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
13 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Miracin annesi (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 411 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 429 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.