0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde (601 puan) tarafından
Önceden her saniye sayfayı yenilesem de bir sürü soru cevaplamış olurdu. Görüntülenme sayısı fazla olurdu. Sessizce terkediliyor burası farkında mısınız? 

16 Cevaplar

+10 oy
(6,586 puan) tarafından
Çünkü insanların fenalığı sinsiliği., kahpelikleri uygulamayı çürütüyor eskiler birbir gidiyor yenilerle de yol yurunmuyor
(601 puan) tarafından
Kısa ve net esmacım kısa ve net
(2,402 puan) tarafından
Esma özetle yazmış gerek yok daha yazmaya
(601 puan) tarafından
Aynen öyle canım.
-Reklam-
+2 oy
(573 puan) tarafından
Yeni çok yok ki, çoğu kişi Multi hesap kullanıyor. Eskiler de hesaplarını silip tanınmak istemilyorlar. Anonim hesaptan geliyorlar. Benim görüşüm bu. Ben de bir buçuk senedir burdayım. 
(693 puan) tarafından
Sende çok aktifsin gördüğüm kadarıyla:)
(573 puan) tarafından
Gördüğün kadarıyla evet, görmediğin kadarıyla hayır. Çok da fazla değilim aslında. Belirli saatlerde.
(693 puan) tarafından
Yani bazen sarıyor bazende çok sıkıyor burası
(573 puan) tarafından
Katılıyorum kesinlikle
(601 puan) tarafından
Muşti hesap kullanmak yasak diye biliyorum. Tespit edilince kapatılıyor. Ama burda söylediğin şeylere dair çok şeye şahit oldum. Haklısın Meryemciğim.
+1 oy
(693 puan) tarafından
Ay çokta takılmıyorum açıkçası 
(601 puan) tarafından
Olabilir canım.
+1 oy
(593 puan) tarafından
Çoğu insan sinsilikten başka bir şey düşünmüyor da ondan dün kadının biri post açmış hemen biri dalga geçmiş kadın hesabı sildi çok boş insan var burda biri bir seh paylassa da linç etsek diye bakıyorlat
(601 puan) tarafından
Dalga geçmeye, eleştirmeye yer ararlar zaten aman fırsat geçmesin
(593 puan) tarafından
Çoğu insan bu yüzden gidiyor burdan
0 oy
(7,434 puan) tarafından
Öyle mi hiç fark etmedim 
(601 puan) tarafından
Öyle öyle
(1,665 puan) tarafından
Kesinlikle 3 yıl olacak buradayım. Bir ara hesabımı sildim artık ööööğkh geldi. Bir süre sonra yeniden açtım ama gerçekten o kadar saçma bir yer oldu ki artık. Soru sorsan linç yiyorsun. Her zaman saldırıya hazır bekliyorlar sanki.
(7,434 puan) tarafından
Evet orası öyle ben de 2 yıldır burdayım bi ara postları kapatamadim diye kapatıp açtım ara vermedim belki ondan farkında değilim brn
0 oy
(1,818 puan) tarafından
Valla doğru diyorsun. 5 senedir bu uygulamayı kullanıyorum. Kullandığım senelerde o kadar eğlenceliydi ki hele 2020 yılları çok çok güzeldi resmen uygulamadan çıkamıyordum ama şimdi hiç sarmıyor herkes bir tuhaf :D
(6,236 puan) tarafından
Ahhh benim canimmm çiçeğimmmm❤️❤️
Ben bir ara cennet cicekleriydi hatta tarla postlari acardim kahvaltı anligi falan tarladan☺️ belki hatirlarsin
(1,818 puan) tarafından
Evet sanki konuşmuştuk seninle :) benim eşimde çiftçilikle uğraşıyor bende gidiyordum tarlaya bende bı kaç kez atmıştım resim felan
(6,236 puan) tarafından
Ben seni hatırlıyorum ama :) şey demiştin bana ilk tarlada böyle bir kahvaltı gördüm piknik gibi nerde senin dondurma kutusunda ki kahvaltiliklar o tabaklar ne :)
Bende şey demiştim asıl onların içinde getiriyor tabağa koyuyorum diye:)
Geçenlerde eski postum çıkmıştı karşıma 2 ay falan olmuştur yorumun haka duruyordu :) hesabımı silmiştim ama resim duruyordu hala:)
(1,818 puan) tarafından
Yaa:) hatirladim simdiii:) çok güzeldi ozamanlar ya herkesle muhabbetimiz vardı çok samimi çok özeldi herşey
(1,818 puan) tarafından
Birde o postun ismi neydi senin anılarım depreşsin biraz :D
0 oy
(187 puan) tarafından
Herkes birbirine saygılı olsa ,çok güzel bir uygulama çok güzel şeyler öğrenilir. Ama hemen bir lincleme saygı yok 
(601 puan) tarafından
Ne kadar da doğru söyledin canım. Bir kötünün on eve zararı vardır atasözü gibi işte. Toplum ve görgü kurallarına uymayanlar, sanal ortam olsa bile insanları uzaklaştırmaya yetiyor.
(187 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(47 puan) tarafından
Bende eskilerden ı'm  yeni İsminle malesef dengesiz çok geçen biriyle resmen kavga ettik*****k laftan anlamıyordu bela aradı resmen eski tadı kalmadı malesef
(1,144 puan) tarafından
Senin eskilerden olduğunu anladım zaten bide sinir bozucu diye var :D
(47 puan) tarafından
Nerden anladın kız
(1,144 puan) tarafından
E çok bellisiniz bacım nickleriniz fln çok belli ediyonuz ama merak ettim valla
(601 puan) tarafından
Bazı insanlar kavga etmek için pusuda bekliyor resmen canım.
0 oy
(2,937 puan) tarafından
Tadı kalmadı artık canım ya bir post açsan altına saçma sapan linç etmek amaçlı bir sürü yorum geliyor sorduğun sorunun cevabını ya da tavsiyesini önerisini bile alamıyorsun
(601 puan) tarafından
O kadar haklısın ki canım. Birbirini tanıyan önceden sohbet etmiş kişiler birbirleriyle konuşuyor yoksa geriye kalan hep kavga, eleştiri...
0 oy
(1,520 puan) tarafından
Herkes genelleme yapmis hiç doğru hareket değil.yok.herkes tuhaf yok yeniler böyle şöyle diye herkes ufak ufak kendini belli ediyor.bende bayagdir burdayım iki kez yeni hesap açtım kendi sebebplerimden ötürü.
0 oy
(3,658 puan) tarafından
Eskiden olan samimiyet yok saygı yok 

Kin ve nefret atmaya içindeki kusmaya giriyor insanlar artık 

Fikire saygı kalmamış linç linç lafıda dillere yapışmış 
(601 puan) tarafından
Ama o linç olayı yok mu canım sence de. Bazı kesimlerin konuşmaya başlaması dilinin ucundaki acı eleştirisiyle başlıyor. O yüzden de bazıları uyarıda bulunuyor. Bu sitenin kendisiyle alakalı değil bu söylenilen bu problemler. Tamamen insanların büründüğü ve belki de farkında olmadıkları karakterler yapıları yüzünden.
0 oy
(1,300 puan) tarafından
Ben giremiyorum diye:))) şaka şaka linçleyenler çoğaldı soru sormaya çekiniyorlar bence:)
(601 puan) tarafından
Canım bence de çok etkisi var. Bir çok postun ya başı ya sonu linçleyenler gelmesin:) insanlar artık yargılayan insanların varlığına o kadar alışmış ki haklı olarak linçnlenmemek için uyarıda bulunuyorlar:)
(1,300 puan) tarafından
Kesinlikle öyle ha bazen linç yemekte haklı oluyorlar bazen fazla yükleniliyor :)
0 oy
(15,819 puan) tarafından

Herkes eskiler demiş ama eskiden de buranın kullanıcıları simdikiler.ile aynı idi .

yani eski tas eski hamam..

Eski yeni fark etmiyor. Tadını cikarabilene bence.
(601 puan) tarafından
Editörler olarak daha çok farkındasınızdır tabi ama bazen uzun süre yeni soru olmuyor. Eski sorular da tek tük cevaplanıyor ve bu son zamanlarda çok sık tekrarlanır oldu. Ve herkesin kanısı da sayılan bu sebepler. Kullanıcılar aynı olabilir ama cevap verme şekli ve usluplarda ciddi değişiklik var.
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Ara sıra giriyorum bende ama eski tadı kalmadı gibi. 
(601 puan) tarafından
Benim için gibisi fazla artık canım. Sevdiğim bir kaç kişi hatrına giriyorum inan ki
0 oy
(548 puan) tarafından
1 sene evvel katıldım.  O zamanlar bile daha eğlenceliydi.  Şimdi soru sorsan cevabı havada kalıyor veya o kadar linç yapan oluyor ki millet postlari siliyor. 
(601 puan) tarafından
Canım söylediğin problemler hep vardı ama artık kullanım sayısı da düşüyor. Dikkat ediyorum mesela bazen bir saat yeni post açılmıyor ya da tek tük eski sorular cevaplanıyor. Görüntülenme sayısı düştü. Söylediğiniz sebepler hep soğuttu buralardan hanımları ya.
0 oy
(824 puan) tarafından
Eski üyeler kalmadı da ondan eski tadı yok buranın
(601 puan) tarafından
Eskiden ne güzel sohbet ediyorduk.
(824 puan) tarafından
Bir de şimdiki gibi linçleyen de yoktu

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 190 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,498 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 175 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 276 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
3 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Aser2135 (4,700 puan) tarafından soruldu

382,886 soru

11,461,542 cevap

35,049 kullanıcı

...