0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (1,539 puan) tarafından
Sabaha kadar stresten uyuyamadım benim özel çocuğum var dur desende durmuyor gündüzleri elimden geldiği kadar dikkat ediyorum ama otizm ne kadar söylesekte laftan bazen anlamadığı oluyor dün akşam saat akşam tam 10 buçuk beni aradı bi ses duyuyorum sen duyuyormusun diyor ses falan yok bu arada gürültü yaptığımız zaman değil kocamla uyuyoruz uyuyamadık sesten sizden mi geliyor diye aradım dedi bende biz yaşamıyoruz sadece bilemiyorum  senin  duyduğun sesi ben duyamıyorum dedim dedim kapattım hayır gerçekten ses yaptığı vakit değildi ayrıca biliyor yani çıt sesi duysa hemen telefona yapışıp arıyor beni zaten gün içinde yoruluyorum özel çocuğu olanlar bilirler nasıl zor olduğunu tahammülüm bitmiş durumda biri bisey söylese içim sıkısıyor esimde gece vardiyasindaydi buhran geçirdim  o kadar sinirlendimki benzini döküp yakasım geldi Rabbım bana böyle sıkıntı yaşayan herkese kendi evini nasip etsin hayırlısıyla böyle anlayışsız insanlarla bi arada yaşamaktan nefret ediyorum 12 senelik kiracisiyim  bi gün olsun kirasını aksatmadım evine cicek gibi baktım çocuğum böyle diyerek bahane edip beni çıkarıp daha yüksek fiyattan vermek istiyor heralde aklıma başka bisey gelmiyor bende ucuza oturmuyorum kiram 4tü 4ten 12ye çıkardı 

3 Cevaplar

0 oy
(3,071 puan) tarafından
Sadece özel çocuk değil, çocuk olan her evde gürültü oluyor. Önemli olan dozu ve saatleri. Valla kendi evini alsan da cins bir komşuya denk gelirsen gene huzur vermez. Annemle babam yaşlı insanlar, artık çocuk gürültüsünü kaldıramıyorlar mesela. Sırf bu yüzden hep en üst katta ev aldılar yıllar önce. Ne diyecekler çocuklarınızı bağlayın diyemeyeceklerine göre, böyle buldular çözümü.
(1,539 puan) tarafından
İnan o kadar dikkat ediyorumki stresten biri bisey diyecek diye ağzımda diş kalmadı elimden geleni yapıyorum bunlar çıt çıkmasın istiyorlar her binada gürültü var napalim çocuklar olunca terbiyesizlik yani çıt duysa beni arıyor
(3,071 puan) tarafından
İnsanlar kendi yaşadıklarını çok çabuk unuturlar, kendileri hiç çocuk büyütmemiş gibi. Dediğim gibi annemle babamda rahatsız oluyorlar ama birgün bile birine bişe demediler biz de 5 tane büyüttük çocuk bu napalım o yüzden en üst katta ev aldık kendimize diyorlar. Rahatsız oluyorlarsa tabi çözüm de bulmak kendilerine düşüyor öyle yerli yersiz gürültü olmadığı sürece.
-Reklam-
0 oy
(3,658 puan) tarafından
Bunun ev sahibi olmasıyla alakası yokki kendi evinde olsa yine böyle komşular illaki çıkacak vallahi yanımdaki komşumun çocuğu bu gece sabaha kadar uyumadı birde bizimki konteyner ses ne kadar gider tahmin et kadına ne diyeyim ki çocuk bu ne anlar sustan anlayış önemli eşi olmasa neyi var diye soracaktım ama yavrum ağladı durdu 
(1,539 puan) tarafından
Biz isteye bile ses yaparmiyiz cocuk laftan anlamıyor ve aradığı saatte gerçekten ses yapmiyorduk oğluma yemek yediriyordum hemen bi ses duymasın yapışıyor telefona zaten tahammül yok esimde biliyor sen engelle arayamasin seni diyor delirdim artık böyle psikolojik baskının sonu kendine zarar verecek haberi yok yakarım evini gerçekten acımam insanların sabrıyla çok oynuyorlar
(3,658 puan) tarafından
Dedim ya kimse yapmaz çocukta sustan durdan anlamaz benimde kızım var 3 yaş bazen evet oturtabiliyorum ama illaki koşmak zıplamak istiyor bağlayacak halimiz yok ya idare edecekler verdiğin kirada az değil ayrıca
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Piyasaya göre fiyattan oturtuyor daha ne diye yirtiniyor bilmem 
(1,539 puan) tarafından
Evet canım bide benim oturduğum yer öyle gelişmiş bi yerde değil ama ev sahipleri aç hepsi birbiriyle yarıştığı için kiralar almış başını gidiyor bunun niyetide o çıkalım daha uçuk rakama vermek bidaha ses yüzünden arasın yakicam evini sinirlerim yıprandı iyice

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 413 göst.
18 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (524 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Susam (4,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 372 göst.
22 Kasım 2022 Aile kategorisinde Mehtap1991 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 417 göst.