0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (397 puan) tarafından

Tuvalet banyo ovmak icin domestos yerine ne kullanabilirim 

Beni öğürtuyor midem kalkiyor banyo temizlemek kabus yani benim icin simdi aklima geldi size sorayim dedim neyle ovabilirim bi ara por Çöz doktum o da fayans aralarinda ki derzlere kadar temizledi sağolsun:) 

4 Cevaplar

0 oy
(1,162 puan) tarafından
BİM'in bril markası spresi 10 numara ben senelerdir onu kullanıyorum 
(397 puan) tarafından
Teşekkür ederim bime gittim ama bulamadim artik bidakine bulup denerim
(1,162 puan) tarafından
Sorsaydin gösterirler canım
-Reklam-
0 oy
(21 puan) tarafından
Bingo oksijenli çamaşır suyu var ama kesinlikle rahatsız edecek bi kokusu yok ben çok memnunum size de öneririm 
(397 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim onu da denicem
0 oy
(96 puan) tarafından
Ay ben domestostan vazgeceli aylar oldu o kasar alışmıştım ki asla kopamam sanıyordum cok marka denemedim bimin camasir suyu cok agir tarim kredinin kide cok agır zaten astımım var. Abc,hypo iğrenc en son Ace yi denedim hosuma gitti 
(397 puan) tarafından
Bende vazgecemiyorum ya hic guvenemiyorum simdi guldal limonlu aldim bakalim o nasil
0 oy
(7,467 puan) tarafından
Bende zannettim ki boykod için domestosa muadil ariyosun çamaşır suyundan rahatsız oldum desene kız valla ben çamaşır suyu kullanmazsam icim rahat etmez ama WC temizleyiciler oluyo onlardan bakabilrsin 
(397 puan) tarafından
Yani boykota dikkat etmeye çalışıyorum da neye yarar ulkeye girdikten sonra elimde şişeyle geziyorum her yere dökesim geliyor :) sonra hasta olup yatıyorum
(7,467 puan) tarafından
O ülkenin sorunu canın mehserde sen alamasaydin derler adama haklısın da ülke için yapacak bişey yok konuya dönersek de valla çamaşır suyu olmadan ne biliyim temizlik olur mu ya ozellile banyo ve mutfakta bence olmazsa olmaz maske faan taksan

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 753 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde babs anne (4,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,394 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 220 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nefessss123 (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 219 göst.