0 oy
383 göst.
Diğer kategorisinde (2,678 puan) tarafından
Şoklar içinde izliyorum oğlu karısı sevgilisi kocasini öldürüp gömmüşler 

11 Cevaplar

+1 oy
(668 puan) tarafından
Buldular adamı attıkları yerde
-Reklam-
+1 oy
(7,478 puan) tarafından

Çok profesyonel çok soğuk kanlılar :O

(2,678 puan) tarafından
Oğlu çok ürkütücü yav babanın cenazesi evin ortasında sen rahatlıkla odana gidiyon pes nasıl rahatlar
0 oy
(4,631 puan) tarafından
aynn adam

sonuna kadar inkarda . kadin yer gosterio. ne vikacak acaba
(4,631 puan) tarafından
ay buldular ceseti
(2,678 puan) tarafından
Ama oğluda yalancı kaç gündür programa geliyor ses etmiyor ay bu çocuklara noluyor
0 oy
(16,334 puan) tarafından
Olay ne bilmiyorum ama bende kanal degistirirken denk geldim. Cenazeyi arıyorlardı. Taş yığını arasında bulunmuş. 
(2,678 puan) tarafından
Ramazanda islemisler cinayeti
(16,334 puan) tarafından
Aboo :0. Nasıl çürümüştür şimdi o. Yazık ya.
(2,678 puan) tarafından
Ben oğlundan korktum açıkçası
0 oy
(289 puan) tarafından
Çok şaşırdım cesedi bulurken hiç anlamadılar uzulmediler ben bile ağladım ölen adama kadının sevgilisimi ne yalan söylüyor hapse girmemek için bence bide niye yayın canlı değil
(2,678 puan) tarafından
Bunları program bittikten sonra konuşturmuş muge
(2,424 puan) tarafından
Canlı köşede yazıyor
(2,678 puan) tarafından
Canlı değil yeni bolum sadece
(2,424 puan) tarafından
Ha evet yeni fark ettim kenarda canlı yazıyordu
(2,678 puan) tarafından
Ay hepsi gitti tutuklanıp tüylerim diken diken oldu
0 oy
(663 puan) tarafından

Cenazeyi buldular yaaa:'( kadın bide bacak bacak üstüne atmış izliyor Rabbim korusun bizi sevdiklerimizi 

(2,678 puan) tarafından
Ay iğrenç bir insan elim ayağım titredi izlerken insan ya öldürdüğünüz nasıl normal hayatınıza gectiniz
0 oy
(13,385 puan) tarafından
Kadın bacak bacağa attı yer gösterdi resmen 
(2,678 puan) tarafından
Nasıl rahatlar ya adam bide utanmadan benim 3 çocuğum var kamera sakasimi diyor pes
(13,385 puan) tarafından
Adam çok ciddi bir an düşündüm acaba kadınla oğlu mu mldürdü adama atıyorlar suçu
(2,678 puan) tarafından
Bende ondan suphelendim bence oğluyla kadın adama iftira atıyor gibi adamı öldürdü oğlan çok şüpheci
0 oy
(568 puan) tarafından
Vicdan merhamet yok bu çağın insanlarında bir gram gözyaşı görmedim ben oturduğum yerden kanım dondu gözüm yaşardı Allah hayırlı insan çıkarsın karşımıza 
(2,678 puan) tarafından
Kadın halen diyor seviyoruz birbirimizi iğrenç
0 oy
(413 puan) tarafından
Kahvaltı yapıyordum yemek boğazımda takıldı yemin ederim iştah felan kalmadı adamı öyle görünce içim parçalandı midem bulandı dünyanın çivisi çıkmış birde bunlar sadece bizim bilip gördüklerimiz kim bilir ortaya çıkmayan nerelerde ne cenazeler var yatacak yerleri yok :(((
0 oy
(452 puan) tarafından
Kahvaltı yapıyordum midem bulandı bakamadım bile kadın nekadar rahat tarif ediyorya vallahi pesss 
(2,678 puan) tarafından
Halen seviyorum diyor offff iğrenç yüz karasi
0 oy
(123 puan) tarafından
Evet kabul edilemez bir olay annem anlatti biraz once. Ama bir eşin,bir annenin toprağa cicek dikerken bile sevgisi,sefkati,gulumsemesi xok farklidir. Bir anne bunu esine yaptiysa yaşanmışlığı çok ağır ve sorgulanamaz olmuştur.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 261 göst.
31 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Kartaldilos (413 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 115 göst.
24 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,678 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 255 göst.
30 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,678 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 169 göst.
16 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ruhugencanne.. (668 puan) tarafından soruldu

386,000 soru

11,540,331 cevap

35,213 kullanıcı

...