0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (477 puan) tarafından
Kızlar ben sabahları tartılıyorum aç karnına üzerimde hafif kıyafet ile ordaki kilom farklı çıkıyor tok karnına ve kıyafetle kilom arasında nerdeyse 2 kilo fark çıkıyor şimdi benim gerçek kilom hangisi olmuş oluyor resmen gün içinde 2 kilo fazla çıkabiliyorrum 

3 Cevaplar

0 oy
(740 puan) tarafından
Gerçek kilo sabah aç karnına tuvaletten sonra olctugun  ama bence yemek yedikten sonra akşam olctugunde çıkan daha gerçek sonuçta  bir iki kilo önemli değil ideal kilodaysan 
-Reklam-
0 oy
(548 puan) tarafından
Bunu hep merak etmişimdir.  Teyzem kıyafetiyle her tartıda aynı sonucu alıyor benim hep fazlam çıkıyor.  Aç karna doğru sonuç gibi geliyor.  
(477 puan) tarafından
Benim eşimde öyle bi bende fark ediyor neden acaba aç karnına ile tok karnına resmen 2 kilo oynuyor
0 oy
(4,429 puan) tarafından
her sabah rutinimdir kalkar tuvalete gider gonuste tartilir oyle tekrar yataga girerim. susuzluktan ölsem bile tartilmadan su icmem. gece susasam bile en fazla bir yudum icerim ki sabah tartida fazla cikmamak icin. aksam da yatarken tartiliri

. eger sabah ciktigim kiloda yada yakin gramlarda cikarsam ertesi sabaha kilo vermis olurum. ama sabahki

ile aksamki arasinda 1 kilodan fazla fark cikarsa ya sabit kalirim ya kilo almis olurum erteai sabaha gtam

olarak.
(1,018 puan) tarafından
Bu aynı ben. Sabah Tartılmadan su icmiyorum. Esim diyor ne tartilip duruyorsun. Bu benim hobim diyorum :D  yemekten sonrada tartilirim. Aksam yemekten oncede. Ona gore yediklerime daha cok dikkat ediyorum. Yatarkende tartilirim. Yani aklıma estiginde :D
(4,429 puan) tarafından
aynen bende oglen aksam ona hore gunumu dengelerim. :) aksam bisey yocegimiz zaman tartilirim orda gordugum rakama orantilayip yerim yada yemem. bu bazen iyi oluo nasilsa yerim var diyorum. yiyorum bazende of ya diyorum baya cok ciktim amaaan diye modumu dusuruyor o sebeple yiyorum:)  gece yatinca gun icinde ne yedim ne yemedin duaunip aabahki cikacak rakami tahmin eder oyle uyurum bazen vicdan azabi bazen  oh be diyerek.:) benim mevsim gecislerim de zor. sort askili ile 300 gram
eksik cikio  kalin pikama uzun kol ule 500 gram fazla. bazen pijamami cikarip tartilirim bi sure mevsim kiyafetimi dengeleyene kadar . aynn hobi ve takinti
(1,018 puan) tarafından
Haha evet bazen fazla cikip yedigim de oluyor nasilsa fazla cikiyorum deyip :))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 79 göst.
0 oy
4 cevap 121 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde KardelnEr (2,260 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sedaoykum111 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sedaoykum111 (33 puan) tarafından soruldu