0 oy
69 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (34 puan) tarafından
kizlar ogluma iki haftadir basladik tuvalet egitimine cisi bazen soyluyor tutuyor genel olarak cok kacirmadi ama buyuk tuvaleti hep altina yapiyor tam gelecegi zamanda lazimliga goturuyorum bu kez yapamiyor bi kac kez kabizlik  da oldu ya napmam lazim  tuvalete yapmasi icin genel olarak da gitmek istemiyor cok mu baskiciyim acaba kizmiyorum da sadece oglum altina yapinca bak altimiza degil buraya yapcaz diyorum ama hep itiraz halinde 

2 Cevaplar

0 oy
(386 puan) tarafından
Bununla alakalı YouTube de araştırma yapabilrsin canım bazı çocuklar çişini yapar ama kakasını yaparken korkar tutar . Sen araştırmalar yap ve pes etme çocukar altına yapa yapa alışırlar 
(34 puan) tarafından
aynen canim tesekkurler
-Reklam-
0 oy
(2,644 puan) tarafından
Şimdi bende post açmak için girdim kızım da 3 yaşında çişini söylüyor ama kakasini altına yapıyor... bilmiyorum nasıl halledeceğiz 
(34 puan) tarafından
zamanla oturur heralde ama cok darladi beni bazen cis icin bile gitmek istemiyor altina yaotiktan sonra tuvaletim geldi diyor  ya cidden sabir gerekli
(2,644 puan) tarafından
Ben tuvalet eğitimine 3 yaşında bekledim 2.5 yaşında başladım soylemedi sürekli ağladı bende şimdi hamileyim başlamam lazımdı çok şükür çözdük ama kaka işini cozemedim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Kubraela (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 152 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 233 göst.