0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (397 puan) tarafından
İyi günler hepinize bugün oğlumun kontrolü vardı geçen ay kansızlık ve Demir eksikliği anemisi çıktı bu ay tekrar verdik ama doktorumuz öğleden sonra olmadığı için sonuçlar yarına kaldı mayasır vardı oğlumda çok fazla rahatsız oluyordu bende randevu aldım bugün yaptırdım saat 3 de yeni yeni ağrısı başlıyor şurup verdim inşallah fazla ağrısı olmaz diye umut ediyorum çünkü diğer oğlum 1.5 yaşında yaptırdık onda fazla ağrı olmamıştı bu oğlum 7 aylık inşallah çok ağrısı olmadan atlatırz bunu da darısı sünnet olucak bütün yavrularımıza olsun inşallah 

3 Cevaplar

0 oy
(1,145 puan) tarafından
Kız sen nerelisin 
-Reklam-
0 oy
(1,232 puan) tarafından

Oldu da bitti maşallah hadi bakalım :) ben oğlumu 2. Ayında yaptırmıştım 1 gün sürdü ağlaması ertesi günler çok iyiydi doktor ne krem verdi ne birşey hemen iyileşti dikişleri düştü kendi çocuk doktorumuzda çok beğenmişti güzel sünnetlim diye seviyordu :) inşallah senin oplunda bir an evvel iyileşir :) 

(397 puan) tarafından
Amin canım inşallah bende ilk oğlumda güzel geçmişti ama inşallah bu da öyle olur bende 3 ay da falan düşünüyordum ama kısmet bugünymş
(1,232 puan) tarafından
Herşeyin en hayırlısı ne zamansa o zaman oluyor işte :)
(397 puan) tarafından
Aynn canm
0 oy
(1,200 puan) tarafından
Bol bol ılık suya oturt bacım biz öyle yaptık doktorumuz öyle dedi çabucak iyilesmisti
(397 puan) tarafından
3 gün su değmesin dedi bizim doktorumzda canım

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 283 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eymir (1,044 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 528 göst.

382,956 soru

11,463,263 cevap

35,056 kullanıcı

...