0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (706 puan) tarafından
Merhaba kızlar benim fakir markalı çok güzel elektrikli supurgem var ama kızım 17 aylık artık çok zor oluyor biliyorsunuz dur günde 2,3 kez makine çalıştırıyorum heryerim ağrıyor artık onu ordan oraya çekmekten ve oda yetmezmiş gibi kızım gelip gidip makineyi kapatıyor yada kablosunu oynuyor dolanıyor vs vs. Bilenler vardır çok zorlanıyorum artık sizce gereklimi evinde olanlar yazabilirmi çok zorlanıyorum artık birde ağır makinem

9 Cevaplar

0 oy
(713 puan) tarafından
Ben aldım rahat ettim. Çocuk yokken almıştım büyük kablolu süpürge büyük temizlikte çıkıyor ortaya, diğeri pratik geliyor 
(706 puan) tarafından
Markası ne canım peki ben öyle dysona o kadar para dökmek istemiyorum vermemde o parayı ona
(713 puan) tarafından
Philips FC canım :)) çok memnunum
Pandemide kardeşim almıştı sonra annem ve bende aldık
-Reklam-
0 oy
(105 puan) tarafından
Ben de alacaktım çocuktan dolayı. Ama sonra fark ettim ki şarjlı olanlar uzun sürmüyor. Hatta bi mağazanın satıcısı ürünü tanıtırken yanlışlıkla ağzından kaçırdı. Bütün evi süpüremezsin dedi. :D Ben de kablolu dikey süpürge aldım. Memnunum. 
(706 puan) tarafından
Canım ama çevremde çok memnun kullananlar birebir gördüm
(105 puan) tarafından
Hangi marka kullanıyorlar?
(504 puan) tarafından
Philips güzel kablosuz süpürge çok rahat istediğin yeri alıp götürüp süpürüp bırakıyorsun her dakika kabloluyla uğraşmıyorsun bnece güzel özellikle çocuk varsa kabloludan daha güvenli kabloyu ağzına alanlar çekiştrenler
(105 puan) tarafından
Şarjı dayanıyor mu? Ben bu yüzden almamıştım.
0 oy
(2,939 puan) tarafından
O kadar pratik bişey ki elim ayağım resmen,evi süpürdügunu bile anlamıyorsun kablolu gibi yerinden çıkar odadan odaya prize tak yok,sabit biyerde duruyor istediğin anda çıkar süpür 
(706 puan) tarafından
Markası ne canım ne kadara aldın
(2,939 puan) tarafından
Bosch benimki ,on bin olması lazimdi
0 oy
(3,660 puan) tarafından
Aynı senin gibiydim aldım rahat ettim sürekli büyük süpürge tak  çıkar günde en az iki kere ev süpürüyordum belim ağrıyordu artık inan pratik oluyor mutfak süpürüm diye başlayıp bütün evi süpürüyorum yorulmuyorumda 
0 oy
(13,168 puan) tarafından
valla bazen günde 4 kez bile çalıştırıyorum o kadar kolay oluyor ki iyi ki almışım 
0 oy
(1,406 puan) tarafından
Çocuklu eve şart sürekli. Bir şey döküyorlar koca makineyi indir kaldır zor oluyor kırıntı döküldüğü an çekiyorum hemen ne kablo derdi var ne de diğerleri gibi ağır tavsiye ederim 
0 oy
(266 puan) tarafından
Olmazsa olmaz değildir de olursa da hayat kolaylaştırdığı kesin. Benim yok ama almak istiyorum. Diğerini çeke surukleye süpürmek zulüm 
0 oy
(623 puan) tarafından
Çok rahatlık valla canım öneririm
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Çok büyük rahatlık tavsiye ederim kablolu süpürgeden daha hızlı bütün evi süpürüyor bi şey dökülünce 2 dk da çekiyorsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 153 göst.
0 oy
1 cevap 36 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
0 oy
4 cevap 154 göst.
9 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nurus (129 puan) tarafından soruldu

382,958 soru

11,463,064 cevap

35,056 kullanıcı

...