0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (267 puan) tarafından
Bebegim daha 10 bucuk aylik emzirmeyi birakman lazim dedi hemsirem nasil biraktirabilirim acaba cozum onersi olan

7 Cevaplar

0 oy
(480 puan) tarafından
Canım yargılamıyorum kesinlikle öyle bir algı olmasın ama neden korunmdınız neden sıkı önlemler almadın canım 10 aylık çocuğunuz var şuan hamilesin hem kendin yıpranırsın hem çocuğun benim kızım 5 yaşında ben de 2. Ye hamileyim ben bile şuan sorguluyorum bazen acaba erken mi davrandım diye ama herkes gayet yaşı iyi çocugunun diyor kardeş yapma zamanı dediler mesela ama senin ki çok çok erken daha neyse Allah bağışlasın 
(4,646 puan) tarafından
KOCAN İSTİYOR DİYE Mİ TUTAMIYOR DİYE Mİ HAMİLE KALDIN :D KOCAN İSTİYOR DİYE Mİ "ALDIRMAYI" DÜŞÜNDÜN :D
(570 puan) tarafından
Bu kadar bencilce ve kötü yorumlar yapmayın lütfen burda sizi alakadar eden durum neresi? Sorulan soruya cevap vermeyecekseniz yargılamayın milleti sizene
(267 puan) tarafından
Evet canim kocam tutamiyor iyide yapiyor aldirmak istedik vazgectik vicdanimiz var demekki senin gbi vicdnsz degiliz coook sukur ay sen varya şeytanlaşmişsin cocuguna cok uzuldum suan gercekten Allah senin şerrinden korusun cok buyuk konusuyorsun bi gazaba ugrayacaksin da hayirlisi Rabbimden
(4,646 puan) tarafından
Şimdi tutamıyor falan yazmışsın ya. Bi tuhaf oldum okuyunca. Bana yakışmayacak şeyler yazmışım. Sen terslenince ben de yükselmişim. Ama hoş olmamış. Herşeyden öte hamilesin. Bana yakışmamış yani. Sağlıkla al bebişini kucağına olur mu? Bir de tantem emzirmeyi araştır. İkisini birlikte emzirenler bile var. Öbür tarafta da hakkım haram olsun falan yazmışım. Boşver benden yana helal olsun :) gazab falan rabbimin bileceği işler hiçbirimiz 4/4 lük değiliz neticede :)) bak senin de ağzında beddua var dedikodu var. :) neyse dediğim gibi sağlıkla kavuşun
(4,646 puan) tarafından
Çocuğumla ilgili söylediklerini de okumamazlıktan geliyorum iş daha fazla çirkinleşmesin diye.
-Reklam-
0 oy
(1,212 puan) tarafından
Karnındaki 6 aylık olana kadar emzirebilirsin diyorlar genelde
0 oy
(3 puan) tarafından
Emzirmene Engel degilki? Benim etrafındakiler devam emzirdi hep . Bebeğine de yazik birak seviyorsa sevam anne sütü alsın...tabi senin kararın 
(267 puan) tarafından
Bilmem doktorum kes herkes kes emzirmeyi zehirlenir sutten diyo hemsirem biraktirmalisin diyo bende anlamadim
(7,254 puan) tarafından
Zehirlenme gibi bir şey söz konusu değil vitamin değerlerin iyiyse emzirebilirsin en azından yaşına girsin
0 oy
(13,778 puan) tarafından
Bunu bence kadın doğum doktoruna sor. Senin değerlerine göre emzirmeye devam et diyenler oluyor çünkü 
(267 puan) tarafından
B12im dusuk canm bi tek
0 oy
(492 puan) tarafından
Başka bir hastalık sıkıntı yoksa emzirebilirsiniz
0 oy
(501 puan) tarafından
Ben büyüğünü emzirirken ikinciye hamile kaldım ama benim oğlum yaşını doldurmuş ve ek gıdayı iyi yiyordu.  Doktorum bana bir multivitamin yazdı. Hem sana hem bebeğine hem de emzirdigin için oğluna çok iyi gelir altı aya kadar emzirebilirsin demişti. 
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Benim bebeğim 6 aylıkken hamile kaldım doğumdan 3 ay sonra bıraktım. Tandem yaptım. Yani 18 aylıktı. Emzirebilirsn doğuma kadar iyi bir beslenme ile

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 253 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 301 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde 258383838 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 480 göst.
17 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 368 göst.