0 oy
101 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (45 puan) tarafından

Hamileyim dişim çürük ağrıyor çok halsizim. Evde dogal yöntemler ve dinlenmek istedim. Evime en yakin yer saglik ocağı vakit kaybetmeyeyim bir an önce dinleneyim istedim. Çalıştığım icin aile hekimimden 3 gün istirahat istedim. Kadın doğum doktoruna git bunun yasal sorumluluğu var veremem dedi. Sadece istirahat istedim ilac yok bişey yok.kadina derdimi anlatiyorum benimle polemige girme yaptigim işi küçümsüyorsun diyor. 8.20 den 9.30 a kadar sira bekledim zaten 9 da geldi. O kadar bekledim bana istirahat vermedi o halsizlikle ilceye 715 lira muyane ücreti verip kadin dogumcuma gitmeliyim. neden böyle anlayişsizlar cok zoruma gitti. Benim doktor olmadığında diger doktora cok gittim hep derdimi dinledi.muayene etti ilgilendi rahatsizsam sorgusuz sualsiz istirahat verdi ona gecmek istiyorum hastası da cok yer varsa geçebilir miyim acaba

5 Cevaplar

0 oy
(231 puan) tarafından
Evet değiştiribiliyorsunuz e nabızdan
(45 puan) tarafından
Teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(18,060 puan) tarafından
E nabızdan değiştir bizimkide garip garip konuşan bi kadındı biZ değiştik sürekli şikayet ediliyor 
(45 puan) tarafından
Teşekkürler bizimki de acayip. Sabah 8.30 mesai ama 9 dan önce gelmiyor öğlen mesaisine gec başlıyor akşamüstü  de saat 16 olunca hasta alımını durduruyor. İstirahat vermek istemiyor. 1 yasindaki bebege peditus şurup  ve daha bircok ilaci istediğinde yazıyor bunu yazarken sorumluluk alıyor ama istirahat raporunda sorumluluk varmış ilaç daha büyük sorumluluk degil mi acaba? Cok ilginc bi kadın
(18,060 puan) tarafından
Bence şikayet edilmeli canım kafasına göre sistem kurmuş orda
0 oy
(508 puan) tarafından
Değiştirebiliyorsun 
0 oy
(13,726 puan) tarafından
Evet ama eğer yer yoksa sizi en yakın başka sağlık ocağındaki doktora gönderiyorlar,yani bize böyle denmisti
(45 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim.
0 oy
(4,495 puan) tarafından
Değiştirebilirsin lakin kontenjanı dolu değilse.Mesela benim aile hekimim 14 senedir aynı onuda çoğu kişi istiyor ama dolu olduğu için kayıt yapamıyor.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 103 göst.
0 oy
16 cevap 238 göst.
0 oy
3 cevap 83 göst.
2 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
5 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gulden87 (171 puan) tarafından soruldu

382,989 soru

11,464,212 cevap

35,059 kullanıcı

...