0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (1,525 puan) tarafından
Biz azeriyiz aslında ama nasıl yapacagimi hiç bilmiyorum, aranızda yapan varmı , eşimin resmi nikah kiymaması iyice kafamı tırmalyot , , baskasiyla nikahlimi diye dusunmuyor değilim ozelden konusalım yardimci ola bilen varsa 

3 Cevaplar

0 oy
(6,520 puan) tarafından
Neye bakacanki
(1,525 puan) tarafından
Evet , ama hiç anlamiyorum  kime nasıl ne diye sorayim hiç bilmiyorum sorunu anlayip sonra laf cikarırlar diye nikahli olan yakinlarımdanda oğrenemiyorum soramiyorum kimseye
(6,520 puan) tarafından
Orda e devlet yokmu
(3,613 puan) tarafından
İki Devlet, Bir Millet' düsturumuza artık 'Tek e-Devlet' ibaresini de eklemiş bulunuyoruz. İki devletin e-Devlet Kapısı'nda karşılıklı yönlendirme yapan bağlantılar oluşturuldu. e-Devlet Kapısı'na açılan kapı, ASAN'a da açılabilecek. ASAN'a açılan kapı, e-Devlet Kapısı'na da ulaşmamızı sağlayan bir kapı olacak.
(3,613 puan) tarafından
Bu bilgi belki işine yarar
(1,525 puan) tarafından
Allah razı olsun bakmaya calisacam
-Reklam-
0 oy
(5,013 puan) tarafından
Esinik ailesi kimsesi yokmu yada gece eve gelmiyor mu hiç telefonunu eline almıyor musun Allah muhafaza 
(1,525 puan) tarafından
Yok öyle birşeyler yok canim ama kiymamasının sebebi olmalı bana işle alakalı dedi detaylaır anlatdı ama yine kafamaı kurcaliyo
0 oy
(3,613 puan) tarafından
Ordaki sistemde ne nasıl bilmiyorum ama bencede aklını kurcalasın bu durum kendine olan saygından ve çocukların için didikle
(1,525 puan) tarafından
Soramiyorumda kimseye azerbacanin e devleti nasıl oluyo hiç anlamiyorum boyle seyelrden

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 302 göst.
21 Şubat 2023 Diğer kategorisinde __Deniz__ (2,194 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 306 göst.
26 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 419 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 89 göst.