0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından

Ya kızlar anlayabilen varsa bakabilir mi merak ediyorum tekrar hastaneye de gitmek istemiyorum şimdi ben hastaneye gittim doktor plesnta önde dedi altt ultasayonla baktı açıklığın da var dedi kaç cm dedim söylemedi çok olsaydı yatirirdim dedi anlayan varsa bakabilir mi ..23+0

1. image

2 Cevaplar

0 oy
(13,257 puan) tarafından
başlığı değiştir kapanır post 
(6 puan) tarafından
Değiştim
(13,257 puan) tarafından
alttaki yazdıkların bende de oluyor kız adet sancısı gibi gelip gidiyor 29 hafta benimde
(6 puan) tarafından
Wala bir haftadır her gün 9 gbi başlıyor 1 2 ye kadar bı de sabah uyandigimda oluyor. Belden vuruyor kasiklara kadar hem baskı var aşağı dgru hemde kasılma
(13,257 puan) tarafından
allah Allah ben sprdım doktora ama sorjn yok normal dedi
(6 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ya bnde bu problemler var ya korkuyrm braz
-Reklam-
0 oy
(2,645 puan) tarafından
Önceden doğumun var mı ilk mi bu
(6 puan) tarafından
Var 4. Hamilelgm
(2,645 puan) tarafından
O açıklık normal canm ilişkiye girme plesenta ön duvar da mı acaba rahim ağzının önünde mi ikisi farklı şeyler eğer plesenta ön duvardaysa doğumda sorun olmuyor normal doğum yapabiliyorsun
ama eğer rahmin önündeyse ki sen bunu fark ederdn haftan çok ileri  ağrı kanama falan oluyormuş sen yaşadn mi böyle bişey direk sezeryana alıyorlar riske atmayıp
(6 puan) tarafından
Alt tarafa aşırı baskı var ve sürekli akşamları özellikle  adet sancısı gbi sancı çekiyorum bebekte çok toplanıyor kasılıyor rahim ağzındaymis kanama henüz olmadı yat dinlen hiç kalkma dedi ama ben artık yalnız yaşıyorum kalkmamam pek mümkün olmuyor tabi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 442 göst.
21 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Bebeğimmmm (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 225 göst.
24 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nilsu83 (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
0 oy
13 cevap 383 göst.

384,688 soru

11,507,430 cevap

35,162 kullanıcı

...