0 oy
74 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
Kızlar iki icra dosyam vardı aynı avukatta neyse ben ödedim ödedi belgesi de aldım avukattan iki dosya içinde bir dosyada vekil olarak iki avukat ismi geçiyordu bir tanesine ödedim ben herneyse alışveriş yaptığımzda imza attgmz senet gibi şey varya onu avukat bana verdi üzerini karaladi tabi odedigim için bugün ise bir avukat aradı baktım oda odedigim dosyadaki öteki avukat uyaptan kontrol ettim bana dava acali çok olmuş haciz gönderme talebinde bulunmuş şimdide benden para istiyor dedim siz neyden bahsediyorsunuz ben bunları ödedim aynı senet üzerinden nasıl ayrı iki dava açılabilir anlayamıyorum odedigime dair ne varsa hepsini o avukata yolladım ama yok bir türlü anlamak istemiyorlar sanırım bana hâlâ yarın görüşelim diyorlar herşey apaçık ortada nerden ne aldığım ne kdr odedigim oda aynı şeyi söylüyor surdan şunu almışsınız su kdr borç dedim evet tmm ama ben bunu ödedim ya bu işleyiş nasıl oluyor ben bunları nereye şikayet edebilirim ben bunlara tazminat davası acacam en sonunda alışveriş yaptığım merkezede bu avukatlarada ya ne yapmak lazim birde odedigim avukatı söylüyorum bir dosyada ikinizin ismi var diyorum ben o avukatı asla tanımıyorum diyolar 

3 Cevaplar

0 oy
(244 puan) tarafından
Belki dolandiricıdır canım dikkat et 
(41 puan) tarafından
Yok cnm iki avukatta dolandırıci değil çok belli asıl şimdi gerçek avukatlar dolandırıcılık yapiyolar ben odedigim senedin parasini bidaha asla ödemem zaten onu bı geçicekler ama ben bunlara dava açsam kazanirmiyim acaba
-Reklam-
0 oy
(3,699 puan) tarafından
Benide oyle cok aradilar kapidayiz icraya geldik bile dediler odedgim borc icin 

Hic kâle almadim ben bir iki korkutmaya çalışıyorlar sonra birakiyorlar 
(41 puan) tarafından
O belayla çok uğraştım zaten beni değil tek tüm sulaleyi ariyolardi ama en sonunda ödedim yani ödedi kagidida aldım benm anlamadım aynı senet üzerine iki icra dosya nasıl açılır dava açılan yerde hicmi kontrol etmiyorlar şimdi bunlar benim odedigim senedin parasini yinemi isteyecekler avuclarini yalarlar valla
(3,699 puan) tarafından
Elindeki senet gercek dimi
(41 puan) tarafından
Evet evet gerçek orjinali yani
0 oy
(818 puan) tarafından
Borcun dışında birde icra dosyası açıldığı için haciz ve harç masrafı oluyor onuda icraya ayrica odemen gerekir çok eski dosya olduğu için masraflara da faiz bindirmislerdir muhtemelen şimdi de onun peşine dusmuslerdir. En başında avukata ödeme yaparken icradaki dosyasında kapatılmasını istiyorum diye ayrica belirtmediysen dosya arka taraftan işler 
(41 puan) tarafından
Hayır o harçları ödedim onlar kapandı bile avukatta o dosyalara yazı gönderdi işlendi ve kapandı o dosyalar bı bahsettigim alışveriş yaptığım merkezin farklı bir avukatı ve açmış olduğu farklı bı dosya ama senet aynı alışveriş aynı ben bu iki senedin iki dosyasinida kapattirdim avukata farklı bı avukatta aynı senetten bana farklı bir dava açmış iki yıl olmuş yeni gördüm ben ve anlatıyorum ben bu borcu ödedim diyorum bana diyorki e ama sizin elinizdeki sadece fatura bilmem ne diye geveliyo arkadaşım ödedim ödemisim yani neyin pesindeler anlamış değilim
(818 puan) tarafından
Eyvah eyvah o zaman borcu yoktur yazısı yoksa elinde nasıl ispat edeceksin ay ne kötüler ya aslında biliyorlar ödediğini sırf evrakta eksik var diye kılıfına uyduruyorlar. O zaman şöyle yapabilirsin ödediğin icra dosyasının icra dosya numarası ve hangi icrada olduğunu bulabilirsen (muhtemelen e devletten düşmüştür) elindeki evraklarda ya da mutlaka bir yerlere not almışsındır. O icra dairesine gidip dosyanın kapandigina dair yazı alabiliyorsun O yazıyı gönder öteki türlü çok uğraşırsın
(41 puan) tarafından
Var cnm var borcu yoktur yazısı da var hepsi var var olduğu halde böyle iddaa ediyolar işte

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 104 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 513 göst.
26 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde bedriye (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
4 saat önce Diğer kategorisinde Isteoylesine (182 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 179 göst.