0 oy
42 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (48 puan) tarafından
20-21.hafta yapıldı suan 27 haftaligim ama birkac hafta sonra tekrar yaptırmak istiyorum her seyi net anlaşılır mı yaptiran oldu mu ileri haftalarda

2 Cevaplar

0 oy
(1,175 puan) tarafından
İleri ki haftalarda bebek büyük olduğu ve net bakılmadığı için yapmıyorlar, ayrıntılı ultrason genelde net sonuç verir , seni şüphelendiren bir durum mu var?
(48 puan) tarafından
Yok ama ne bileyim doktorum cok iyi bakmıyor gibi geliyor benim rahatsizliklarim oluyor baktirsam içim daha rahat olacak gibi bilemiyorum. Kuruntu yapıyor olabilirim
(1,175 puan) tarafından
İçin rahat etmiyorsa nasıl doktorum diyebiliyorsun ki ben ayrıntılı ultrasona gittiğim zaman doktorun kim diye sormuştu bana doktor "Henüz memnun kaldığım bir doktor bulamadım " cevabını vermiştim oda bana doğumuna az kaldı sabit bir doktor bul kendine demişti  . Memnun kalmadığın bir doktorsa değiştir hemen daha geç değil
(48 puan) tarafından
Doktorum iyi, memnun değilim demiyorum ama perinatolog degil ultrason cihazi da ayrintili olandan degil, 4 d mi renkli mi ne ondan degildir heralde. Sadece ayrıntılı yapan birine daha mı gitsem diye düşünüyorum
(1,175 puan) tarafından
Geç kaldın canım onun için , özeller yapar mı bilmem
(48 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(6,380 puan) tarafından
ben gebeliğimin başından beri üniversite hastanesinde özel muayeneye gittim, perinatoloji uzmanına. bir riskim olduğundan değil iyi bir doktor olduğundan. o yüzden nerdeyse her muayenem ayrıntılı ultrason gibiydi. 

ha iyi ki de öyle yapmışım preeklampsi yüzünden erken doğum yaptım, başında değil ama sonunda riskli gebelik oldu

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 77 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ebruesen (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
28 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Husnes (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Canananga7 (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 118 göst.