0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (1,234 puan) tarafından

Bugün çok geç uyandık yine valla uyku düzenimiz yerle bir oldu ne yapacağım bilmiyorum :( . Zor bir durum okuyor geceleri oğlum için bakalım bundan sonra uyandıracağım galiba sabahları :/. Bend toplumla kendime yumurta pizza yaptım :) onu yiyoruz hava bugün burada berbat 

image

6 Cevaplar

0 oy
(601 puan) tarafından
Biz de yeni kahvaltı yaptık. Kahvaltıdan önce evi toplayıp temizledim. Şimdi akşam için yemek yapıp çocukları alıp dışarıya çıkmam lazım işim var. Afiyet olsun canım 
(1,234 puan) tarafından
Biz eşimle dün toplayıp temizlemiştik şükürler olsun :D teşekkür ederim sana da kolay gelsin ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,788 puan) tarafından

Günaydın gününüz aydın olsun inşallah cnm <3 

Hiç bir iş yapmadım kahvaltı niyetine çorba yoğurt yedim 

Şimdide çilek kiraz takiliyorum 

image

(1,234 puan) tarafından
Olsun kız çorba da doyurucu :) dikkat et kendine artık bebiş var afiyet olsun ❤️
(1,788 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(3,518 puan) tarafından
Ayyy afiyet olsun canım valla burda da öyle hava yaa anlamadım gitti sanki Ekim ayindayiz evler buz gibi Recep İvedik gibi battaniye ile oturyoruz
(3,518 puan) tarafından
Bilirim canım iyi bilirim
(3,518 puan) tarafından
Ben Erenköy canim Dedeman otelin onunden hiç sapmadan benim evin önüne gelirsin
(1,234 puan) tarafından
Hmm bende oraları hiç bilmiyorum ama otobüs var galiba
(3,518 puan) tarafından
Evet canım evimin dibi otobüs terminali bütün otobüsler gelir yabi
(1,234 puan) tarafından
Aaa ne iyimiş
0 oy
(930 puan) tarafından

Afiyet şifa olsun canım sen ulaşın düzenini bozma İdil erken uyandır öğle uykusu yapmıyor demi bu şekilde 

imagebbende Eymeni zarzor uyuttum öğlenleri uykuya direniyor artık ya anca kahve icebiliyorum

(1,234 puan) tarafından
Ulaş şuan uyuyor öğle uykusunu bakalım kaçta uyanacak :D
(930 puan) tarafından
Hay maşallah hem geç uyandı hem öğle uykusuna mi yattı bravo
(1,234 puan) tarafından
Yattı yatmasına da gece partı yine
0 oy
(1,186 puan) tarafından

image

tünaydın bnde dha kahvaltı  yapmadım  eşim yemek yaptı o olana kadar kek yedim  afiyet olsun  
(1,234 puan) tarafından
Sağol canım sana da afiyet olsun :)
0 oy
(7,472 puan) tarafından
Bi Ankara güneşli heralde bugün :) ay geç yatan çocuk çok zor ya valla Allah affetsin akşam 9 olsada uyusa diye gözünün içine bakıyorum çocuğun o uyuyunca dinleniyorum yoksa çok zor bende napiyim hiç bişey yapmadım eşim geceden geldi aslında gezecektik bugün göz muayenesine gitti damla damlatmislar önünü gormuyo hemen yattı uyudu çocuğu da uyuttum balkonu yikicam çamaşır sercem yemek koycam mutfağı toplucam oyuncakari toplucam salon karidor ve mutfağı girgirlayip görünen yerleri silcem banyo WC yıkarım zaten uyanırlar o zamana geri batirirlar :) 
(1,234 puan) tarafından
Oh be ne çok iş yapacaksın valla keşke bende yapabilsem nerdeeeee :D valla bende öyleydim şu aralar uyku düzeni dehlet bozuldu ya Allah tan hayırlısı

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 502 göst.
0 oy
8 cevap 232 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oykulku (1,063 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 408 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde idilt (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 446 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu