0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Kasını falan ama bugün hiç söylemedi acaba öğrenmiycrkmi normal mi kafayı yiyceğim kiloduna kaka değdiriyor iki gün boyunca gayet iyiydik 2 yaş 6 aylık kızlar kızım normalmi 3. Haftamızdayız biyerlere gittiğimde yapıyor özelliklede

1 cevap

0 oy
(13,255 puan) tarafından
3 hafta diyorsun canım henüz çok yeni biraz daha devam et pes etme 
(13,255 puan) tarafından
evet canım bence erken kızımda aynısı olmuştu çünkü zamanla oturuyor :)
çişi öabuk öğrendi kakaya gelince 3 hafta bende çok uğraştım
(6,732 puan) tarafından
Ben Tokata gidince mecbur bez takmak zorunda kaldım bir haftadır hasta ve benlemi inatlasiyor yapmiyormu çözemiyorum ama öğlen yaptı en son ve 6 da uyudu daha yapmadı tutuyormu inatlasiyormu bilmiyorum tuvalete gitmiyor zorla götürüyorum götürünce yapıyor ama bazen yapmadan çekiyor
(13,255 puan) tarafından
kız ömür hiç söylemezdi geldi felan diye hele kakada saatlerce oturduğumuzu bilirim sticker felan aldım her yapmasında yapıştırdım ödül felan verdim öyle alıltı kakasına peşine de kütahya gittik tamamen öğrenmiş oldu
teşvik et sen götür onlar ilk zamanlar söylemiyorlar genelde
(185 puan) tarafından
Artık tuvalete yapacağını öğreniyor o yüzden beze yapiyo benim kızımda öyleydi düğüne gideren bez takardım yapmazdı tuvalete götürünce yapardı *** şık  tuvalete götürüp durman gerekiyo
(13,255 puan) tarafından
aslında bi yere giderken de takmamak daha iyi gece gündüz fark etmez hiç takmadım ne kadar zorlarsa zorlasın dedim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 93 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde RecoCo Minikco (2,828 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
15 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ftm1907 (458 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 232 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde hanimeli (498 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.
24 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrvyilmaz (592 puan) tarafından soruldu

384,646 soru

11,506,492 cevap

35,159 kullanıcı

...