0 oy
397 göst.
Aile kategorisinde (262 puan) tarafından
Eşim kulüp danışmanı ve mecburi olmayan bir iş için, öğrencisinin teklifi üzerine 12 saatlik 20 kişilik öğrencisiyle gidecekler. Bir köy okulunda ki öğrencileri eğlendirip hediyeler dağıtacaklarmış. Ve sorumluluğu alan kişide eşim. Aslında onun kendi tezine işine odaklanması gerekiyor. Ve kendi işi için meşgul olsa asla sıkıntı çıkarmam ama mecbur olmadığı bir iş için beni ihmal etmesi kızdırıyor beni. Öğrencileri arasa saat farketmeden cevap verir gelir döner saatlerce konuşur. Ama ben arasam veya mesaj yazsam ya meşgule atar ya çabuk söyle vaktim yok der ya fa cevap vermez bile. Öncelikleri arasında yokum bile. Biraz öncede kahvaltı masası hazırladım 1 saat bekletti telefonuyla mesajlaşıp durdu ben yazsam yemek yiyorum der cevap dahi vermezdi. Bana seni de götürecektim ama yorulursun vs dedi. Bende yok yaa benim farklı bir planlarım var zaten size kolay gelsin iyi eğlenceler dedim. Eşim hemen tabi ne eğlencesi yollarda sürüneceğiz kalacağımız yer belli değil 12 saat yok gideceğiz ne eğlencesi dedi. Bende bu mecburi bir görev değil kendin kabul etmişsin dedim. Sinirlendi yaaa siz olsanız ne yapardınız 

8 Cevaplar

0 oy
(785 puan) tarafından
Benim eşim de öyle. Ben artık aramayı da mesaj atmayı da bıraktım bunu bile elimden aldın diyorum Bi şey dediği zaman. O da öğrenci ya da başkası aradığı zaman hemen yazar tel elinden düşmez ama bana gelince sıfır 
(262 puan) tarafından
Beni de anlayan biri varmış. Sizin adını sa üzüldüm bende eşime bırak seni sevebileyim soğutma kendinden diyorum. Bende artık ne aramam ne de mesaj yazmam ne hali varsa görsün
(785 puan) tarafından
Çok kötü Bi durum ama bu raddeye getiriyorlar. Esini arayan birini görünce imrenerek bakiuorm resmen
-Reklam-
0 oy
(2,113 puan) tarafından
Önceliği sen değilsen ne yaparsan yap fark etmez. 
(321 puan) tarafından
Doğru diyor sun önceliği ben olmuyor sam sonuncu olmayada izin vermem
(262 puan) tarafından
Aynen öyle sonuncu olmaya da izin vermeyeceğim. Gidip gelsin gerekn şeyi yapacağım. Önceliğin ben değilim  bu yüzden de bir süre senden uzaklaşıp annemlerde kalacağım diyeceğim. Ve artık yapacağım çünkü çok yoruldum
0 oy
(9,896 puan) tarafından
Sadece bu konu için değil,Anlattığın her konu için söylüyorum ; senin kocadan koca olmazzz 
(262 puan) tarafından
Evet. Ve ben artık çok yorgun ve bitkinim. Ben bu yaşıma bir daha gelmeyeceğim ve beni ihmal edip yok saymasına izin vermeyeceğim. Çok yoruldum çok kırgınım ama ona da sorsanız ben hatalıyım suçluyum
(9,896 puan) tarafından
Narsist bir kocan var. Kocan hep haklı. Dünya onun etrafında dönüyor. Ona itaat et istiyor hep. Bence ruh emici insanlardan uzak dur. Çocuğun yoktu hatırladığım kadarıyla bu senin  için büyük bir nimet
(262 puan) tarafından
Yaaa düşünün ki az önce öğrencisini arayıp pankart yazı rengi siyah mı olsun beyaz mı diye sordu yaaa. Sorabilir ama başkalarının fikirlerini bu kadar önemserken beni bu kadar ihmal etmesi canımı acıtıyor. Anlatsam anlamaz beni dinlemez bile suçlar ve direkt küser. Öyle dardayım ki avazım çıktığı kadar ağlayıp bağırmak istiyorum. Ben önemsiz ve değersiz bir kadın değilim ve bunu hakketmiyorum. Bunu en kısa zamanda eşime de göstereceğim. Bir süre ondan ayrı durucam ne yaparsa yapsın. Ruhumu emiyor kendimde değilim artık. Bir yanlış yapmaktan korkuyorum
0 oy
(1,116 puan) tarafından
 göz dağı verebilirsiniz. İlişkiyi gözden gecirelm deyip bir süre uzak kalma gibisinden ama uzun bir süre değil. O zaman sizi ozleyip anlayabilir belki. 
(262 puan) tarafından
Öyle yapmayı düşünüyorum. Şehir dışına gidip geldikten sonra bunu yapacağım
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Insallah cocugun yoktur diye dusunuyorum canm
(262 puan) tarafından
Hayır yok canım
(1,331 puan) tarafından
Yapmamani oneririm.cunku bu adamin harektleri hic normal drgil.aldatmya cok acik belli
0 oy
(1,346 puan) tarafından
Yorumunu okudum da gidip geldikten sonra demişsin canım ben olsam sen gitmeden ben gidiyorum , bu şekilde yürümez deyip ondan önce giderdim
(262 puan) tarafından
O şekilde etkili olacağını zannetmiyorum canım. Zaten gidecek ve meşgul olacak farketmez ki onun için. Gelince evde olmadığımı bilsin görsün istiyorum
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Ben olsam olarak cevap vermek istemiyorum çok zor bir durum adamın içinde olduktan sonra elalem iyiliği çok zor  mesai saati dışında öğrenci ile muhataplık devri bitti köy okuluna haber verildiği ve çocuklar heveslendigi için bende giderim planım var falan demem iptal ettirmem neden erkekler iki kere iki dört olduğu kadar eminim bir beyenme hoşlanma durumu olmadan öyle dinlemez mecburi  işi dışında çalışırken çok inceledim bu yönde erkekleri kardeşim bile diye hitap etse bu durum değişmez asla ama asla ve sonrada konuşurum safa benziyor olabilirim yada farkında değilim gibi duruyr olabilir senin tarafından bakılınca ama değilim öyle kenarda süs eşyası değilim ben hayatını kaydırırım senin derim yaparım da gelme diyor canımımı sıkıyor müsil ilacini karıştırırım iki gün önceden azıcık azıcık yemeğine en son gün akşamında dayarım gitsin gidebiliyorsa normalde ise giderkede hiç acımam ara ara uyku hapını azıcık azıcık koyarım ne uyuyor nede uyanık halde ruh gibi dolaşır baktım aynı diklikle üste çıkmaya çalışıyor kapının kilidini değişirim bütün kartlardan nakit avansları falan çekerim kartlarını patlatırım altın alırım mal gibi kalır ortada 
0 oy
(505 puan) tarafından

Benden ayrı biyerlere gidip vakit geçirse bile buna karşı çıkmam. Eğlenceye de gidebilir no problem. 

Fakat bu telefon mezvusu sürekli senden bağımsız hareketler aşırı sinir bozucu. Şahsen ben direk karşıma alıp bu şekilde devam edersen ayrilicam derdim. O yaptıkça sen bı sekilde kabulleniyorsun oda bunun farkında ve kendince at oynatiyor. 
Biraz misilleme yap adama sende o evde olacağı zaman onsuz plan yap aradığında hızlı ol ışık var de hatta direk meşgule at.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 205 göst.
0 oy
3 cevap 83 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde nefisesultan1 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 303 göst.
0 oy
6 cevap 1,059 göst.

384,710 soru

11,507,963 cevap