0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (2,248 puan) tarafından
Birkaç tanidigim var çocuğu olan, kahvalti tabağına ne konsa yiyorlar. Benim kızım 3 yaşında ve cani ne isterse söylüyor. Mesela yumurta istiyor yapiyorum ama yemiyor yada bir iki parça aliyor. Çok ender kahvalti tabağını silip süpürdüğü. Diğer ogunlerdede ayni, tabagini düzgünce yedigini söyleyemem. Acaba ben nerde yanlış yapıyorum,  yemesi neden bu kadar duzensiz sizce

5 Cevaplar

0 oy
(5,114 puan) tarafından
Benim kızım da öyleydi kreşe başlayınca düzeldi 
(2,248 puan) tarafından
Diğer çocukları görünce mi acaba yemesi düzeldi
(5,114 puan) tarafından
Evet :) bizim gibi seçenek sunmadıkları için ne varsa onu yiyorlar işte :)
-Reklam-
0 oy
(4,426 puan) tarafından
benim ikisi de ayni cins cesit yemiyorlar tabakta cesit olmucak. omlet yeyip doyacaklar tabakta sofrada yada ayni anda bise yemicek . . peynir bikac catal  zeytin bi iki falan olmuyor yani. tost yeyip kalkacak. yada mesela yemektede. corba pilav ve aulukofte mesela corbayi oglende. sulukifteyi aksamda yerler. araogun gibi yogurt veririken oilav veririm bazen ole
(2,248 puan) tarafından
Kaç yaşındalar, benimkide öyle cesit yemiyor, koyduğumda  bunu al diyor
(4,426 puan) tarafından
kiz 7 oglan 2
(2,248 puan) tarafından
Büyükmüş kızın, ilerde duzelir diye umutluyudum
0 oy
(11,498 puan) tarafından
Kızım da öyle maalesef kahvaltıda tek yediği yumurta ve bazen salatalık başka bisi yemiyor.

Gün içinde de yemek yemiyor aksam da sadece çorba artık doktora goturcem bende vitaminlerine bakitmak istiyorum
(2,248 puan) tarafından
Bende baktirayim, bu sene hiç bakilmadi, d vitamini duzensizde olsak kullanıyor
0 oy
(1,688 puan) tarafından
Büyüğüm kahvaltıda veya normalde asla peynir.yumurta zeytin falan yemez sadece yigurt yemek çok ayırt eder öyle herşeyi yemez makarna bazen yer bazen yemez kuru ekmeğe bayılır sadece vallahi yemin ederim hergun ona ne pişirsem diye düşünüyorum yani o yuzden tek değilsin Allah'tan küçüğünü öyle alistirmadim yoksa ikisiyle kafayı yerdim
(2,248 puan) tarafından
Küçüğunde nelere dikkat ettin öyle olmadi, aslinda hatam nerede onu anlamak istiyorum
(1,688 puan) tarafından
Canim kucugunde hiç ozel şeyler yapmadım ne yediysek onu verdim püre vermedim hep katı verdim buyugundr hep püre verdim inanır mısın iki yaşına kadar küstü taneli yiyemedigi için onda hep püre özel tarofler tuzsuz seuler denedim ondan sonra seçici çocuk oldu asla ama asla meyve ağzına sürmez hicbirsey yemez doğru dürüst kucugunde ne bulduysam verdim ağzına alışsın dedim o şekil gittik biz
(2,248 puan) tarafından
Bende püre vermedim taneli verdim ama aya göre dikkat ettim o mu ters tepti bilemiyorum. Doktorlarda iki sene once listeyle bebege denettiriyord. Simdi bir doktordan duydum, 6 ay sonra az tuzluda verebilirsiniz herseyi tattirin ileride reddetmesin diyor. Bizde ne derse yapiyoruz ne varsa eskide var . Herşeyi ağzımıza sürüyorlarmış:))
0 oy
(664 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım sadece ve sadece tarhans corbasi içiyordu artık onuda bıraktı makarna köfte döner salatalık yiyor kakası taş gibi artık afedersin çorba icmediginden dolayı bende yediremiyorum asla ağzına kaşık sokamazsin o kendisi yiyecek Allah'ım gerçekten 2 yaş kapatılsın cildirmama az kaldı yani 
(2,248 puan) tarafından
Ya benimki 3 yaş ayni, yeme bozukluğu anneden kaynaklı olabilir dedi bir doktor dedim ben nerde yanlış yapıyorum acaba

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 230 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,947 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 188 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,947 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 294 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.