0 oy
68 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (200 puan) tarafından
Kızlar lazerin ilk seansinda dökülme oluyor mu kac gun sonra oluyor dokulme ilk sean sonrasi dokulme olmazsa jiletle alsam olur mu 

4 Cevaplar

0 oy
(71 puan) tarafından
Canım İlk seansta dökülme olmuyor sonraki seanslarda oluyor..tahminim 6 7 de  net çıkmıyorlar artık tabi cilt yapina göre.. ben gidiyorum son seansım suanlik iyi ama  eyer cikarsalar gene tek tük. Bı paket daha alırım belki.ama   hiç çıkmaz diyede garantisi yok yani bunu bil canım kayıt olurken bana bunu söylediler..
-Reklam-
0 oy
(514 puan) tarafından
Kız dokunma sakın ilk seanstan 15 gün sonra elinle tutup çektiğinde dökülme oluyor şimdi jilete vurmuş gibi olur sıkıntı etme bende de öyleydi şuan hiç yok denilecek kadar az 
(71 puan) tarafından
Canım benim çıkan yerleri hep bı hafta öncesinden sıfır jilet yap gel diyor estetisyenim uzayan kılları lazer görmüyor muş çünkü.
(514 puan) tarafından
Hayır kız jilet değil hep aynı çıkar tıraş makinesi varsa üstten vur biz öyle yapıyoruz jiletle nerede görülmüş bittiği
(71 puan) tarafından
Canım jilet bı hafta öncesinde alındığında bir hafta sırasına kadar kokleri cikiyor makine görüyor işte yakıyor o kokleri.uxun kılları mumkunati yok gormuyor yakmıyor
(200 puan) tarafından
Tmm bekleyim o zmn inşallah dökülür ilk seansima gittim daha
0 oy
(1,731 puan) tarafından
İlk seansa giderken bı gün öncesinden jiletle alınıyor. Orada sana söylemesi lazım bi sonraki seansı şununla al gel diye. Benim gittiğim yer söylüyor bide gitmeden 1 gün öncesinden tekrar arayıp haber veriyor. Dökülme hemen göremeyebilirsin.
(200 puan) tarafından
Söylediler saten ama dokulmeyince bi sorayim dedim bende ariyorlar bir gün önceden
(1,731 puan) tarafından
sert kese yapmak gerekiyor dökülmesi için. Tahriş etmeden
0 oy
(5,498 puan) tarafından
15 gün sonra pütür pütür düşüyor kese yap kesinlikle jileti çıkar hayatından
(200 puan) tarafından
Tmm cnm saol

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 87 göst.
11 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde muhendisbirana (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
17 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Semaemre0628 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 370 göst.
0 oy
6 cevap 84 göst.
10 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Eliftpe (202 puan) tarafından soruldu

384,849 soru

11,511,571 cevap

35,173 kullanıcı

...