0 oy
116 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (16 puan) tarafından
Kızlar merhaba.. :) Park beşik almak istiyorum ama bu yatak hediyeli olanların yatakları ince ve sadece sünger galiba fotoğraflardan öyle duruyor. Sorum şu sizce yatağı ayrı mı alayım yoksa o sünger yatak sandığım kadar yumuşak değil mi bana pek sağlıklı gelmedi bide size sormak istedim ve yatağı ayrı alırsam nasıl bı yatak olması gerek şimdiden teşekkürler.. 

8 Cevaplar

0 oy
(4,429 puan) tarafından

zaten bebek yatagi sunger:) bana da asiri dandirik helmisti. ama o yataklar onu yasiyacak kapasitede.  oyle gercek baza yatagi gbi bir karis yukseklik icinde yayli sistem falan olmuyor. arti bebekler yuz ustu falan yattiginda hava alip bogulmayi engellemesi gerek . o yizden kalin yatak kullanilmiyor.

ozetle dandirik dundirik de olsa bebek icin olmasi gereken o

(11,503 puan) tarafından
Bana da aşırı dandik gelmişti extra almak için bebek mağazasına sorduğumda gene elimde olanı onermislerdi  onu kullandım 16 ay kadar  :)
(4,429 puan) tarafından
aynn bende iste kizda kullandim park besikle beraber kaldirmisim oglana besigi kurdum icine sadece yeni sunger aldim.
(16 puan) tarafından
Hiç bu açıdan düşünmemiştim teşekkürler :) çok yumuşak mi peki
(4,429 puan) tarafından
cok asiri yumusak degil bebek gömülmuyor icine. cokta sert degil sert sunger koltuk sungeri gibi de degil. amac bebegin vucudunun sekline uymasi.duz sert yatak bebegin omurilikleri gelisirken baski uygular . sungerde seklini aliyor vevegin vucudunun. ama icine bebek gömulmez oyle pofidik pufidik degil
(3,359 puan) tarafından
Valla biz büyüyen kadar yer sungerinde yattık hiç de bisi olmadı bence şimdiki yataklar dandirik ;)
-Reklam-
0 oy
(100 puan) tarafından
Ben kullanmıştım hala kullanırım katlamadim kızım 4 yaşında.  Yatağı ayri almıştım sünger bana da sağlıksız geldi. Ben gerçi bebekken içine yün yer yatağı vardı onu koymuştum onlar içine yükseltmeli oluyor ya o kısmına sonra kendi beyaz yatağı vardı onu koymuştum 
0 oy
(229 puan) tarafından

Bende park beşik var,  içine buraya atacağım fotoğraftakini alcam  ben şimdilik evde içine minderi battaniye koydum yumuşak olsun diye ,

image

(117 puan) tarafından
Aynısından aldım canım bende ama bu baya pahalı olmuş yaa
(229 puan) tarafından
Sen ne kadar almiştin ki cnm ve ne zaman aldın eskiye göre fiyatlar baya arttı cunki
0 oy
(16,214 puan) tarafından
Bizim beşikte yatak yoktu. Beşiğin boyutunda annem baby nest yaptırmıştı onu koyuyordum ve baby nestin içindeki de ince sünger. Kalın süngerli + bebeğin büyüdükçe alacağı kiloyu hesap edersen bir süre sonra beşiğin kilo kapasitesi azalır ağır olur. O yüzden ince daha iyi 
0 oy
(117 puan) tarafından
Canım benimki de o sungerdendi beğenmedim hiç güzel değildi şimdi başka aldım böyle kalın güzel e bebekten aldım 
0 oy
(4,315 puan) tarafından
Benimkin de yatak vardi ama cok dandik ve ince geldi 1 tane daha yatak aldim o da inceydi ama daha iyi gibi. Bi de annem yunden yapmisti. 3 nu ust uste koyuyorum :)
0 oy
(386 puan) tarafından

Yeni aldım 560 TL ye denk geldi bence güzel 

image

0 oy
(936 puan) tarafından
Ben ayrı yatak aldım canım kendi süngeri de var ama içim rahat etmedi 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 236 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hilal-Alp Kutay (2,719 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 193 göst.
6 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 196 göst.
0 oy
13 cevap 247 göst.
4 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esmasavas (139 puan) tarafından soruldu

382,956 soru

11,463,263 cevap

35,056 kullanıcı

...