0 oy
181 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (359 puan) tarafından
Enginarın tadı nasıl yiyen var mı garip jir şekilde onu canım istedi kerevizemi  benziyor tadı?

10 Cevaplar

+1 oy
(3,983 puan) tarafından
Bayılırım zeytinyağlı enginar dolmasına. Limonla vs harika oluyor. Hem çok sağlıklı hem az kalorili hem de lezzetli. Kerevize benzemiyor bence tadı. 
(359 puan) tarafından
Reklamda gördüm daha önce yemedim ama canım istedi ;/ Bi pazardan alıp yapmak istiyorum bakalim
tarafından
Canım pazardan alsan da soyulmuş olan varsa onu al yoksa obur türlü sen kesemezsin onların özel bicaklari var.
(3,983 puan) tarafından
Aynen ayıklanmış enginar kalbi al.
-Reklam-
0 oy
(4,000 puan) tarafından
Allah günah yazmasın da ikisinde sevmedim tobe Allah'ım tobe 
(359 puan) tarafından
Kız haram gibi yazmışsın:)))
(4,000 puan) tarafından
Kız Allah in verdiği nimet ama sevemdim valla yaa
(5,083 puan) tarafından
niye kiz ikiside guzel:) enginari garniturlu yapip uzerine besamel sos kasar yaparsan firina verip  on numara . ama ben kalori dusurmek
icin sadece garnitur koyarim yada canagi pisirip dereotu koyarim uzerine
0 oy
(3,441 puan) tarafından
Kerevizden daha tatli cok lezzetli. Annem cok yapar.
0 oy
(4,903 puan) tarafından

Kerevizden cok farkli ilgisi yok yani ikiside bambaska seyler.

Ben zeytinyagli yapiyorum cok severim. Cokta faydaliymis. Ama evdekiler yemez :(
0 oy
(610 puan) tarafından
Güzel hafif bir tadı var bende bebeğime pisiriyorum cigde yiyebilirsin hos bir tadı var sapi daha da güzel
0 oy
(2,007 puan) tarafından

Bende kıymalı enginar yemeğini seviyorum birtek onuda etin tadından yiyorum galiba diğerlerini sevemedim :) 

Kereviz de sadece salatasını yoğurtlu meze gibi olanını severim yemeğini yani pişince kerevizi sevmiyorum 
0 oy
(445 puan) tarafından
Ben çok seviyorum dolmasını yapıyorum harika oluyor
0 oy
(4,790 puan) tarafından
Kerevizin ağır bir kokusu var ama portakallı çok güzel oluyor. 

Enginar harika bir şey ben çok seviyorum. Tavsiye ederim
0 oy
(769 puan) tarafından
Enginar kerevize benzemez daha lezzetlidir kerevizden.garniturlu dolması çok güzel oluyor ama hazır garnirtur değil kendin pisirince.İzmirdeyiz enginarın memleketi .birde fiyatı uygun burda pazarlarda heryerde bol bol var .bebeğimde çok seviyor her hafta yapıyorum birde buzluğa da atıyorum daha sonra yemek için çanak enginarı  .karaciğere çok faydalı ayrica
0 oy
(1,945 puan) tarafından
Güzel yapılırsa iyidir güzel yapılmazsa Allah affetsin yenecek gibi değil iyi bilen biri yapmalı kereviz brokoli tarzı şeyler seviyorsan hoşuna gider ben seviyoruö

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 106 göst.
21 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Manas (1,014 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 188 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
15 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balyavrularim (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
20 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,273 puan) tarafından soruldu

396,353 soru

11,856,128 cevap

35,949 kullanıcı

...