0 oy
175 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (67 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar yukarıda belirttim. 

Forx5 kahveye başladım bugün. Kahvaltıdan yarım saat önce içtim. 

Evet çok su içiriyor doğru. 

Fakat yarım saattir bir terleme geldi bana. Hafiften de midem bulanıyor sanki. Bunlar normal mi ilk başlarda? 

Kullananlar yorum yapabilir mi ? Faydasını gördünüz mü ?

8 Cevaplar

0 oy
(67 puan) tarafından
Kimsemi kullanmadı kızlar ya. Bir yorum yapılmamış 
-Reklam-
0 oy
(4,624 puan) tarafından
ben kullandim ilk paket asiri mmnun kaldim 6 kiloya yakin veridm. sinra aldiklarim hic ise  yaramadi. tredyoldan almistkm. artik direk kendi stesinden alcam . resmi satis sayfasindan gecen aldim gayet iyi saunlik mmnunum.  musteri hiz aradim direk

orjinal satis yerinden aldim fiyat farkida yok tredyolla ayni. muhtemelen trendyoldakiler sahte
(67 puan) tarafından
@Casperiye kutunun açma yerinde  gri bir hologram yapıştırılıydı. Original yazıyordu üstünde hatta. Ben elimle çıkardım onu
Hatta hologramı atmadım kutunun arkasına yapıştırdım. Fotoğraf yükleyebilsem göstermek isterim sana
(67 puan) tarafından
@Casperiye Yukarıya yani posta fotoğraf yükledim. Hologramın resmini çekip bir bakar mısın canım
(4,624 puan) tarafından
aunen bu holigramin olmasi gerekiyor.   demek sansina orjinal cikmis. beji. ilk aldigim da bu sekildeydi. sonrakiler ya acik ya bantla yapistirilmisti. simdi aldigimbu resmi satis sitesinde bu hologram var icinden birde kagit cikiyor kart olcüleri hafta kilo galan yaziyor. ilk aldigimda cikmisti bu son aldiklarimda da cikti. memnun kalmadiklarimda yoktu.
(4,624 puan) tarafından
trendyolda bazi saticilarinkinden sey yuklemisler ayak bakim
maskesi noche mi ne cikiyor. saticisi da noche mi ne iyoe bisey. yani yizde yuz sahte bisey benim
kanimca
(67 puan) tarafından
Evet o kilo takip kartı benim aldığımdanda çıktı. Dediğin gibi ürünü satan çok satıcı var. Ben direkt forx5 genel merkez sayfasından satın aldım.
İnternette de resmi satış sitesindeki müşteri hizmetleri numarasının aynısı kutunun arka tarafında altta yazılı adres numara vs
0 oy
(4,624 puan) tarafından

image

zam gelecekmis iki paket stok yaptim  hatta:)
(7,478 puan) tarafından
İnstagram danmı aldın kız
(4,624 puan) tarafından
googla forx5 yazinca resmi satis sitesi cikiyor. suan yapim asamasinda plazanin kendisi. bysefer baya arastirip aldim kuateri hiz aradim dort bes  instgram yetkili temsilci yazanlarla gorustum.
0 oy
(141 puan) tarafından
Yapmayın Allah aşkına herkes kahve, çay ile iştahını kapatsaydı kilolu kalmazdı bende inandım hata ettim bir sürü yan etki yaptı bende böbreklerime ağrı yaptı. İnanmayın paranıza sağlığınıza yazık 
0 oy
(1,760 puan) tarafından
Ben kullandım kullanma bacım baş dönmesi mide bulantısı hatta carpinti yapmaya başladı en son kan isiyordum yani biraktim hemen 
(1,760 puan) tarafından
Ben yaklaşık 8 ay boyunca kullandım burdaki herkeste bilir benim kullandığımı eski adımla o kahveyle taninirdim ben ama kimseye tavsiye etmiyorum benimde danismamnim vardı hiç bir faydasını görmedim bu arada canım bu kahveyi bıraktığında verdiğin kilonun iki katı geri alıyorsun yani asla ama asla kullanma canım
(67 puan) tarafından
Evet hatırladım sizi. 16 kilo verdim çok memnunum falan yazmıştınız eski hesabınızda.
Peki ilk sıralar sorun olmadı da sonradan mı bu belirtiler çıktı rahatsızlıklar çıktı?
Yani ürünü kullandıktan epey bi süre sonra mı bu sıkıntılarla karşılaştınız ?
(67 puan) tarafından
1 ayda kaç kilo verdiriyor en az bu kahve ?
Benim son 10 kilo fazlam var o yüzden soruyorum
(1,760 puan) tarafından
Evet canım sonradan çok kötü yaptı beni hatta hastaneye falan gittik baya kötü yaptı Zeynep değişiyor tatlım herkeste aynı etki değil bazısında 5 kilo verdirir bazsina daha fazla
(1,760 puan) tarafından
Bide tatlım ben sıkı diyet ve egzersiz yapıyordum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 623 göst.
0 oy
0 cevap 31 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde EsmaElif&mstafa (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde EsmaElif&mstafa (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 108 göst.
22 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,193 puan) tarafından soruldu

385,718 soru

11,532,760 cevap

35,204 kullanıcı

...