0 oy
128 göst.
Aile kategorisinde (610 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Evde değil dışarıdayiz atıyorum araba geçiyor korktum diyo hadi o normal köyde taşlı yolda yürümeye korkuyor korktum diyo evin önünde köyde az uzaklaşsak yanından ağlıyor korktum diye bu durumu nasıl atlatabiliriz tabiki keşfetmek falan istiyor ama bilmediği yerler değil ki sürekli geldiğimiz yerler neden olur ki zamanla geçer mi bu ne yapmam lazim

Kızımın yaşını yazmamışım 19 aylik

5 Cevaplar

0 oy
(7,944 puan) tarafından
Benim oğlum 33 aylık hala aynı. Geçen evde ses geldi korktum felan diyor. Herşeye korkuyo :))) geçen pazara gidiyoruz arabalardan korktum diye kucak istiyor :)
(610 puan) tarafından
Evet evde yukarı kattakilerin cocuklari var onlar çok ses yapıyor ondan çok korkuyor
-Reklam-
0 oy
(72 puan) tarafından
Ayni oglumu gördüm:):):):) ben zamana bıraktım surekli  konusuyorm oglumla anlatmaya calissamda az cok anliyor ama yine bildigini okuyor korkuyorm diyor bence yaşıyla alakali olablir oglum suan iki yasinda eglenceli hale getirmeye çalışıyorum zorlaniyorm birşeye ama tekrarliyorm korktugu seyi neyden korktugunu anlayaa calisiyorm engelleyecek birsey varsa kaldiriyorm ortadan yada birlikte gidip korkucak birsey omadigini anlatmaya clsiyorm
(610 puan) tarafından
Bende aynen anlattığın gibi yapmaya çalışıyorum karanlıktan korkmazdi bir aydır sanki rüya görmüş gibi korkuyor karanlığa gidemiyor tv odasında oturuyoruz ara holü gösterip korktum diyor ışığı yakıyorum öyle 3 harfli bisey değil yani onun farkındayım hep okurum Allahını izniyle güvende
(72 puan) tarafından
Oglumda aynisi gunduz gozune isik aciyoruz siz dusunun gerisi ni oglum iki dkakika yanliz kalmak istemiyorm yapisiyo bana aksamlari isik axik hol aciyorz mecburen korkuyorm diyor neyden diyoem cvp yok:):):)bu gunlerde gececektir demekki yeni yemi korku duygulari gelisiyor
0 oy
(61 puan) tarafından
Kac yasinda ki 2 yaşlarda bu çok fazla olur korkuyu algılama yasi siz ona tekrar ettirmeyin unutsun
(610 puan) tarafından
Evet iki yaşına yanaşıyor 19 aylik
(61 puan) tarafından
Muhtemelen korktum kelimesi onun ilk ogrendigi kelimelerden o yüzden rahat olun alışkanlık yapmis yeğenim 1 yaşında yazık diyince boynunu büküyordu çok sinir oluyordum dedim Allah aşkına öyle soylemeyin insan bi kötü oluyor üzülüyor falan unuttu gitti bile
(610 puan) tarafından
Yok gerçekten de korkuyor bunu söylerken zaten korktum kelimesini daha 3 4 aydır falan biliyor ama haklısın üstüne gitmemeli sürekli söylemesini engellemeliyiz
0 oy
(709 puan) tarafından
Kaç yaşında ki çocuğunuz
(610 puan) tarafından
19 aylık
0 oy
(3,447 puan) tarafından
21 aylık aynı şekilde korktum diyor ama yavaş yavaş unuttu aklına eserse ses yokken diyor bazen korktum diye oda işi bırak benimle ilgilen demek için yapıyor 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 304 göst.
27 Kasım 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
6 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 401 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 120 göst.