0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (357 puan) tarafından

Kızlar oğlum bu aralar çok sıkıyor oyuncakları ile oynamıyor sürekli farklı şeyler istiyor ee bende her daim oyuncak alamıyorum. Dışarı çıkmak istiyor. Karşı sitenin bahçesi çok güzel bina sakinleri orda oturuyorlar çocukları ile. Bende oğlumla gitmek istiyorum bikac günde bir.  Maksat bebeğim sıkılmasin diye. Ee kapıları kapalı açılabilir. Ama utanıyorum pat diye girsem onlar neye uğradığını şaşırsa. Ya istemeseler. Bilmiyorum napsam gitsemmi acaba bişey derler mi sizce. Burası mahalle gibi biyerdir herkes birbirini tanır ama ben yeni olduğum için tanıyan yoktur utanıyorum da :( 

4 Cevaplar

0 oy
(2,578 puan) tarafından
Bence girme ben olsam girmem site dışındasın sonuçta tanıdığın komşun vs olsa neyse de 
(357 puan) tarafından
Site dediğim bina işte iki tane biri bizim biri onların. Bizim olacaktı bikac cimri insanlar yanaşmadı iptal ettiler onların oldu ama. Hani çocuk için sonuçta gidiyorum uygun olmaz mı ?
(2,578 puan) tarafından
Bence olmaz canım ya bilemedim biri bişey der moralin bozulur
-Reklam-
0 oy
(13,172 puan) tarafından
bizim de karşıda bi site var yabancıları almıyorlar canım 
(13,172 puan) tarafından
park yok mu hiç
(357 puan) tarafından
Var baya uzakta
(13,172 puan) tarafından
bi sor istersen yok derlerse alınma ama
(357 puan) tarafından
Aynen ama ben olsam alırdım nede olsa Bebek sonuçta günahtır nolmus sanki dimi
(13,172 puan) tarafından
tabi canım bende alırdım da işte bazı insanlar öyle olmuyor
0 oy
(11,512 puan) tarafından
Bence o mahallene bağlı komşuluk var anladığım kadarıyla orda ben apartmanda otururken kadınlar toplanirlardi bizim apartmanın bahçesinde sonra sonra beni de çağırmaya başladılar tanıdıkça
(357 puan) tarafından
Aynen herkes birbirini tanıyor ben hariç:)) kimseye konusmazdim ben. Bebem oldu diye çıkmak istiyorum
(11,512 puan) tarafından
Çık canım bi nabız yokla
0 oy
(232 puan) tarafından
Dediğiniz gibi siteye ait bir alan herkes sizin gibi çocuğunu getirse nasıl olur siz düşünün. Ben gitmedim uzakta olsa çocuğumu parka götürdüm çünkü sitedekiler bir laf söyleyebilir 
(357 puan) tarafından
Ya site gibi ama bildiğiniz şu lüks güvenlikli filan değil bide nolmus ki çocuklar kadınlar hep orda bebeğimi götürsem fazlalık olmam ya. Bebek sonuçta onun için giderim karşı tarafın bence anlaması gerek

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 380 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde &Gamzelimin.Annesi& (1,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 196 göst.
18 Eylül 2021 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 835 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Busuhus (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,030 soru

11,465,410 cevap

35,064 kullanıcı