0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Aslında konuşacak çok şeyim var , ama hepsini bir kalıba sığdırmaya çalışıyorum, yaparken bir yerden patlak veriyor insan , ve nihayetinde yoruldum diyebiliyor, bende yoruldum ,değişmeye çalışmaktan yoruldum. benliğimi kaybetmiş gibi insanları memnun etmekten yoruldum, bir ihtiyaçmış gibi , 

Sonra oturdum ve gözlerden aktı hüzün , o hüzün ne güzel bir hüzündü , Rabbim dedirtti bana , ağladım usul usul, 'ben öncelik ile senden özür dilerim , unuttum , seni unuttum, oysaki kimse senin kadar mükemmel anlayamaz beni , hissedemez beni, yapmam gerekenleri unuttum , nefsimin düşman oluşunu unuttum, özür dilerim , ben nankörüm , ben şaşarım , sana geldim, benim zaten senden başka kimim var ki' , 

Şimdide uyku girmez gözüme , oysaki yorgun ve buruk bir kalbim var bu gece .. 

2 Cevaplar

0 oy
(160 puan) tarafından
Acının tarifini yaptın bilmiyorum ama çok güzel yazmışsın. Eğer suanki halinden memnun değilsen ve başkaları için değişmeye çalışıyorsan yapma. Kendin olmaktan vazgeçme bırak herkes seni olduğu gibi kabul etsin.
tarafından
Teşekkürler, Allah'ın izniyle kendim olmayı özledim :(
(160 puan) tarafından
Özleme şu dakikadan sonra kendin olmaya başla unutma kimse senden değerli değil
tarafından
Tamam inşallah:(
-Reklam-
0 oy
(324 puan) tarafından

Ve zamanı geldiğinde, - Rabbin sana (kalbindekini) verecek, seni hoşnut kılacak.. ( Duha Suresi 5.Ayet )

tarafından
Amin :(

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 742 göst.
31 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Sumeyyery (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 508 göst.
24 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ☆~❣HσɳҽყSҽρƚҽɱႦҽɾ❣~☆ (9,333 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 898 göst.
28 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 213 göst.
23 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Demet2011 (47 puan) tarafından soruldu

383,117 soru

11,466,995 cevap

35,069 kullanıcı

...