0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından

Merhaba bebeğim 4 aylık kakasında kalıp kalıp birşeyler var bu normal mi acaba rengi de yeşil resim yükledim teşekkür ederim 

image

image herkese

3 Cevaplar

0 oy
(39 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Kız ilk gebeliğinmi bu bayağı pinpiniklisin:) gayet normal yani bence. Benim çocuğumdada öyle oluyordu. Ama için rahat değilse doktora götür. Bebeğin kakası yeşil olması normal. Katı olduğunu düşünüyorsan eğer kabız değilse sıkıntı yok mama veriyorsan o yapıyor olabilir

(11 puan) tarafından
Evet ilk gebeliğim birde bebeğim ameliyat olduğu için ondan korkiyorum kıvamı normal ama böyle biraz katı birşey var kalıp gibi onu merak ettim evet mama veriyirum soruyu sorana kadar hep aynı başlık dediği için çok fazla sormuşum kusura bakmayın çok teşekkür ederim bu arada
(39 puan) tarafından
Kalıp olması bence gayet normal benim bebeğimdede kalıp oluyordu bağırsakları çalışıyor demek diye biliyorum. Eğer kanlı olursa ozaman sıkıntılı. Baktığımda gayet normal telaş yapma yani bütün bebeklerde böyle.
(39 puan) tarafından
Rica ederim sorun dğl
(39 puan) tarafından
Geçmiş olsun bu arada
(11 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Bildiğin pok bu normal pook onlarca soru açma canım
(11 puan) tarafından
Sistem aynı başlıktan var dediği için bende açılmadı sandığım için tekrar başlığı değişip açtım bilerek yapmadım tabiki teşekkür ederim
0 oy
(596 puan) tarafından

image

image

Kız bu kadar post ne böyle :D

(11 puan) tarafından
Valla sormayın aynı başlıktan var dedi bende başkalarıyla aynı diye yeni başlık oluşturacağım sandım oysa oluşmuş haberim yok
(596 puan) tarafından
Baştan aşağı 5 6 tane Allah seni

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
19 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Aykizzz (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
19 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Aykizzz (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.
+1 oy