0 oy
895 göst.
Diğer kategorisinde (15,525 puan) tarafından
Maksat sohbet muhabbet bı de merak☺️

37 Cevaplar

+13 oy
(585 puan) tarafından

Klavyede kıyameti kopartırım yazıp , sonra usulca teli yerine bırakıyolar :D

(596 puan) tarafından
Ahahaahaa
(1,544 puan) tarafından
İşte bu yetərli ahahahab
(15,525 puan) tarafından
Allah seni agdgdgdv
-Reklam-
+4 oy
(3,699 puan) tarafından

Boş tenekeden cok ses cikar diyorum :angel:

(15,525 puan) tarafından
Allah seni agxgsgs
+2 oy
(947 puan) tarafından

Bide bayil Feriha diyorum ben onlara ya da yaw he he burda aslan kocalarına kedi emin ol ve çok saçma ota b.ka kıyameti koparırım boşarım asarım Ke.serim bana baya kuru sıkı geliyor onu diyenler sence ? :D:woot:

(947 puan) tarafından
Gereksiz linç yiyorum kimseyi kırmadan komik şekilde elestiririm aslında bir Allahın kuluda bana kötü yorum yaptı diyemez ama bu kadınlar ne yaşıyor neyin kini bu anlamadım
(741 puan) tarafından
Ha ha haa diyorum susuyorum
(947 puan) tarafından
Cahilsin cahil feminist o bu adı altında kendini Bi fok sanıyorsun ama değilsin kocana da asla ağzını açtığını düşünmüyorum laf olsun diye konuşuyorsun karakter meselesi demişsin ya bir karakterin olduğunu bile düşünmüyorum anca kin nefret kusarsin böyle ezik..
(345 puan) tarafından
@ileile ben git demeden eşinin asla bir yere gitmeyeceğini söylemişsin, eşin git demeden sen de biyere gitmez misin yoksa tek taraflı mı bu durum
(947 puan) tarafından
Önce linç eder hakaret vari konuşurlar kendi de linç yiyince süt dökmüş kediye dönerler konuşsana kız kadınların yüz karası noldu tıkandın mı bidaha da insanlarla konuşurken hiç tanımadığın birine böyle şeyler söylemeyi umarım ki yapmazsın en azından bana yapma fazlasıyla cevabını alırsın....
+1 oy
(10,610 puan) tarafından
Ben kıyamet koparmadan da öfkemi çıkarıyorum ya. Tek kaşım kalktıysa sorun var demektir :) 
(15,525 puan) tarafından
Koca dediğin kasindan gözünden anlayacak ☺️
0 oy
(387 puan) tarafından
Açıcaksın ağzını yumacaksın gözünü bu kadar basit canım :)
(15,525 puan) tarafından
Dün biraz açtım ağzımı gözümü tam yumamadim. Ama evlendigimizden beriyani yaklaşık 6 yıldır ilk defa bu kadar söylendim . Eşim karşımda susunca zevki de cikmiyo
(387 puan) tarafından
Alllah seniii gözümü tam yumamadım nedir ya yumarsın merak etme :))))
(15,525 puan) tarafından
Aman gerek kalmaz inşallah ☺️ az önce bı postta gördüm de kıyameti kopwririrm diye demiş bazı arkadaslar. Nasıl oluyo merak ettim ondan muhabbet edelim dedim
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Kıyameti kopartmam direk yaşatırım falan hahahaha. Bilemiyorum ya benim en katlanamadığım şey aldatmaktır mesela onu yapsa bir yandan söylenirim diğer yandan hiçbir beklentim olmadan evlendim. Hiçbir beklentim olmadan da çeker giderim. Eğer ki çok sorun edilecek bişey değilse de boykot yapar onu doğduğuna pişman ederim. İlgilenmem hiçbir işine elimi sürmem. Yani ne hali varsa görür 2 gün bile dayanamaz 
(15,525 puan) tarafından
Ya yok eşim bir iki söylendi. Ben de aciverdim ağzımı. Sustu bu sefer zevki olmuyo öyle de.  Yarım boykot yaptjm ben de agsgsgeg
(1,539 puan) tarafından
Evet ya ben söylenirim söylenirim allah sana akıl fikir versin ben gidiyom odaya der. O zaman da zevki gidiyor oda söylense içimi dökeceğim ajhahH
(15,525 puan) tarafından
Agsgsgdg benim eşim de kadına bi hal oldu der gider ahshsh
0 oy
(577 puan) tarafından
Ben mesela rezil olmaktan hiç korkmam. Ağzıma geleni söyler kimseye minnet etmeden çıkıp giderim. Tabiri caizse " mahalle karısı" na bağlarım 
(15,525 puan) tarafından
Agsgsgdg  ben onu yapamıyorum ya
(577 puan) tarafından
Peki sen kıyameti koparırım derken , ne yapmaktan bahsediyorsun mesela? Ne yapabiliyorsun?
(15,525 puan) tarafından
Bı postta gördüm az önce. Eşi kardesine para vermiş kadın da ona söyleniyordu. Altta yorumlarda ben kıyameti koparirim falan diyenler vardı. Ben nasıl kopartiyosunuz bu kıyameti diye merak ettim işte. Benim kıyameti koparmamamin geri dönüşü olmaz. Kıyameti kopardiysam çeker giderrim artik. Söylenecek ne varsa söylenir. Aradaki tüm ipler koparılır. Bence kıyameti koparmak budur. Bı nevi boşanmadan önceki son aşama gibi bence
(577 puan) tarafından
Evet olabilir. Burdakiler de lafta işte.
0 oy
(7,941 puan) tarafından

Ev eşyaları yer değiştirir :)

Canoooo

(15,525 puan) tarafından
Hadi ya dhshdhdhdh
(7,941 puan) tarafından
Çok sinirlenirsem gözüm görmez kimseyi
(15,525 puan) tarafından
Kız sinirin geçince eşyalara uzulmuyo musun agdgdgdg
(7,941 puan) tarafından
Coook üzülüyorum :D
Geçen çirpicim kırıldı ondan önceki günlerde süpürgenin sapı kırıldı sjsj
(15,525 puan) tarafından
Abooww maddi manevi zarar ☺️
0 oy
(7,403 puan) tarafından

Konuya göre değişiyor ya ufak birşeyse söylenirim konu ciddi ise bi konuşurum anlamazsa saldırıya geçiyorum :D

(15,525 puan) tarafından
Vaýyyyyy amannn şiddete hayır agsgsgdhd
(7,403 puan) tarafından
Hahahahha :D
0 oy
(1,757 puan) tarafından
Benim için tek kelime etmek mesela kesin net ve olmazsa dediğim affım olmaz şekilde tek kelime ben çok tartışma vur elim var çünkü 
(15,525 puan) tarafından
Tam anlayamadım ama anladığım kadarıyla tek kelimeyle hallederim işimi mi diyosun
0 oy
(2,713 puan) tarafından

Hınçla bütün gücünle kıyameti kopartırım yazmak. Bu arada dişleri sıkmak gözler çakmak çakmak olmak.

Gerçekte yarım ağızla ses yükseltmek:D

Burdan bazıları:)) 
(15,525 puan) tarafından
Gözümde canlandı avsvsv
0 oy
(788 puan) tarafından
Belki de kıyameti koparmamizi gerektirecek bişey olmadığı için bilmiyoruzdur Allah korusun eğer gerekirse belki de biz gerçekten kıyameti kopaririz
(15,525 puan) tarafından
E yani tabi. Gerek kalmaz inşallah ☺️
0 oy
(1,336 puan) tarafından
Asla kolay kolay kıyameti koparirim gibi yorumlar yapmam ama öyle dediysem de yaparım 
(15,525 puan) tarafından
Tutarlı olmak lazım ☺️
(1,336 puan) tarafından
Aynen öyle canım ☺️
0 oy
(127 puan) tarafından

Emin ol öyle bir şey yapmıyorlardır buraya yazıp ondan sonra usulca içeri gidip kocasına Çay koyayım mı diyordur emin ol:)))

(15,525 puan) tarafından
Bilemem öyle de olablir ☺️
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Valla buradakilerin tepkilerini verecek duruma geldiğimde (hakaretler ya da birbirine saldırma, eşya kırma gibi) ben eski halime dönemem. Biz de tartışıyoruz, tepkilerimi sakınmam ama üslubumuzu kaybetmeyiz. Delirecek noktaya geleceğim tabii ki benim de sınırlarım var, o sınırlar aşılırsa zaten çeker giderim. Eşimle o duruma gelmedik ama ben genelde hakaret etmeden laflarıyla döven karakterdeyim. :) Ama dediğim gibi o da sınır noktalarında olur.

(15,525 puan) tarafından
Ben de senin gibi düşünüyorum
0 oy
(2,407 puan) tarafından
Yapmıyoruz sadece yazıyoruz hahahhahahhaha

Şahsen ben yapamıyorum 
(15,525 puan) tarafından
Ahshdhsh koparmış gibi yap sen de agshdh
(2,407 puan) tarafından
Öyle yaparım anca nede olsa atmak bedava sjhshshs
(15,525 puan) tarafından
Agsgsggs
0 oy
(1,820 puan) tarafından
Evet ya nasıl kopartıyorlarsa azıcık taktik verseler :D
(15,525 puan) tarafından
Ben de ondan sordum adbbsbd
0 oy
(596 puan) tarafından
Aldatmadıgı sürece ve darp olmadıgi sürece kolay kolay kıyamet kopartmam şu ana kadar da kopartmadim 
(15,525 puan) tarafından
Allah göstermesin
(596 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(12,787 puan) tarafından
Kıyameti koparacak durum olmadı dostum
(15,525 puan) tarafından
Çok şükür Allah'a ☺️
(12,787 puan) tarafından
Ben konuşup çözüm bulmaktan yanayım kolay kolay yaygara çıkartmam
(15,525 puan) tarafından
Ben de senin gibi düşünüyorum
0 oy
(352 puan) tarafından
Bende sorun var sanirim.Biz eşimle kavga edemiyoruz.Anlasamadigimiz bi konu olunca ikimizde sakin sakin konuşuyoruz kavga yada bağırmak en en son çare.ondada ben bağırırsam o susar, o bağırırsa ben susarım. Bir kaç saat sonra birbirimizden özür dileyip barisiriz.Birbirimizden korkmayız birbirimize saygımız var.Hatta bazen trip yaparim mutfağa giderim.Arkamdan gelir sen ne yapıyon bulasik mi yikiyon, yemek mi yapiyon, ne iş yaparsam onu sorar.sirf beni konuşturmak icin bende sanane,yada git başımdan derim ,öpersen giderim der.bende öpmem derim kendi sarılır bırakmaz öpene kadar iyice sıkar.Bende öperim barışırız.Hatta hep derim bir ağız tadıyla trip yaptırmiyorsun diye.Oda yaptırmam araya soğukluk girmesine izim vermem der.canim kocam ❤❤
(15,525 puan) tarafından
Kocani yılın hatta yüzyılın kocası seçelim. Maşallah barekallah ☺️
(352 puan) tarafından
Valla nazar olacak diye korkuyorum.Cevremizdeki herkes bize çok özeniyormus. :))
(15,525 puan) tarafından
Çok göze sokma o zaman en azından paylaşım falan yapma . Naçizane tavsiye tabi bu
(352 puan) tarafından
Yok hiç paylaşım yapmıyorum.Hatta en son ne zaman yaptim onu bile hatırlamıyorum.Eşimde bende foto çekilmeyi sevmiyoruz
(15,525 puan) tarafından
Biz de sevmeyiz

İlgili sorular

+1 oy
33 cevap 375 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,322 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 594 göst.
30 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 299 göst.
0 oy