0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Birisine yeni üye oldum zaten, farmasiyi bırakıp homm geçende var hangisi daha iyi kızlar bilgisi olanlar yazarsa sevinirim şimdiden teşekkürler 

6 Cevaplar

0 oy
(6,591 puan) tarafından
Hombitkisel ama pahali sanırım öyle aman aman satış olmaz ama içerik olarak hk.bitkilesel
tarafından
Yakın çevreniz mi yapıyor? Ürünlerini mi kullanıyorsunuz
-Reklam-
0 oy
(75 puan) tarafından
Benim görümce homm bitkisel yapıyor. Ürünleri çok pahalı ve hiçbir işe yaramiyor. Ben bı kaç defa beyazlar için deterjan, diş macunu, ter onleyici falan aldım hiçbirinden memnun kalmadım. Leke çıkarıcılari leke çıkarmıyor beyazlar için deterjan işe yaramıyor. BİM'in temizlik ürünleri daha çok iş görüyor hem de daha ucuz. Beni de üye yapmak istedi ama ben hem çalışıyorum hem hamileyim hem küçük çocuğum var uğraşamam dedim ama kendim bile begenmezken ürünleri nasıl başkasına satacağım 
tarafından
Benim kullandiklarimdan memnunum ben doğru kullanım şekli çok önemli, mutfak için oxi çok güzel mesala lekeli ne sofra bezini çıkmayan lekeyi çıkarıyor sıcak suyla
0 oy
(1,094 puan) tarafından

Ersağ yada silva tavsiye ederim

Silva daha uygun Ersağ göre 

tarafından
Sistem nasıl satış yapma zorunluluğu varmı
0 oy
(247 puan) tarafından
Farmasi guzel canim 
0 oy
(699 puan) tarafından
Farmasi hom bitkisele göre daha ucuz ama hom bitkisel daha çok kazandırıyor. Ben hem malzemeleri kendime kullanıyorum hem de bir yıldır üyeyim memnunum yani.
tarafından
1 senede ne kadar ilerlediniz homm bitkiselde
(699 puan) tarafından
Cnm o Sana bağlı  ne kadar co sipariş oluşturssan ve ne kadar çok üye bulursan kariyerin yükselir o kadar çok kazanç elde edersin.benim grubunda aylık 15bin  ,5 bin  ,3 bin ,bin TL gibi kazanan oluyor.
tarafından
Sen ne kadar kazanıyosun peki satış hariç yada kariyerin ney canım, sana üstlerinden ne kadar destek geldi sıkıntı olmazsa paylaşımısın bunları benimle
0 oy
(547 puan) tarafından
Farmasiye üç senedir üyeyim bu yıl iyice saçmaladı eski ürünlerin hepsi kalkmış durumda kullandiqim krem setlerini bulamıyorum deodorant maske vs.coqu kalkmış...
tarafından
Sadece kendin için mi ürün alıyorsun satış yapıp ilerleyebildinmi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 448 göst.
22 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Beratcinar (2,515 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Defne.21 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 166 göst.
20 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Rukieye (2,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 262 göst.
4 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nur sevgi (20 puan) tarafından soruldu

383,003 soru

11,464,710 cevap

35,063 kullanıcı

...