+1 oy
505 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Babamın evine gitmek istemiyorum kendi başıma bir yerde yapabilir miyim çocuğum var yapabilir miyim bilmiyorum nereye giderim nerde oturabilirim ruhsal ve duygusal olarak evliliğim bitti çok mutsuz ediyor artık beni. O evde yokken çocuğumla çok kaliteli vakit geçiriyoruz adam resmen huzur kaciriyor daha fazla katlanıp kendimi yıpratmak istemiyorum boşanırsam özgür hissedeceğim eminim ama nasıl yapicam bu düzeni bırakıp yeni bir düzen kurmak bilmiyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(677 puan) tarafından
Çocuğun kaç yasinda? 
(3 puan) tarafından
Küçük daha 3 yaşında
(677 puan) tarafından
Kreşe gidebilir. Ailenin yanına gidip çocuğu kreşe verip calisabilirsin
-Reklam-
0 oy
(1,735 puan) tarafından
Bi tanıdığım çocukları eşine bırakıp kendi yeni bir hayat kurmuştu. ailenin evine gitmesen de yakında ev tut ise git çocuğa da annen baksın anca böyle olur yoksa başka yolu yok ne yazık ki.
(119,981 puan) tarafından
o is yas meslegi olsa hadi belki ama asgari ucretle is bulsa anca kirayi karsilar eee bunun faturasi mutdagi extra gideri var yapamaz desteksiz
(6,343 puan) tarafından
Bide o eve eşya lazım nakit para lazım borca girse onu mu ödesin kirayı mı ödesin çok zor
(3 puan) tarafından
Mesleğim param var iki daire alıp birini kiraya verip diğerinde kendim oturup bir sekilde geçinirim ama bunu nasıl yapacağım çocuğumu zaten kendim bakicam yine
(119,981 puan) tarafından
2 daire alacak durumun varsa hemem ayril.bacum
(3 puan) tarafından
Pişman olursam peki kesin olurum
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Rabbim yardımcın olsun 

(3 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim amin
0 oy
(6,654 puan) tarafından
İyi bir mesleğin yoksa tek başına çocuğunla bir ve çıkamazsın. Kira depozito yeni eşyalar çocuğu kreşe ver derken dünya para. Birikimin ve bir mesleğin var mı? Yoksa perişan etme çocuğunu. Ailene neden gitmek istemiyorsun belki sandığın gibi olmayacak ne biliyorsun önyargılı olma ailen sonuçta senin mutsuz olmanı istemezler. Onların yanına gidersen en azından çocuğuna bakan olur kira derdin olmaz sende çalışırsin.
(3 puan) tarafından
Herkesten yoruldum kimseyi artık sırtımda taşımak istemiyorum ben aramasam beni ailem bir ay iki ay aramaz şurda ölsem haberleri olmaz o yüzden gitmek istiyorum biliyorum kötülüğümü istemezler ama çocuğumla ayrı bir evde yaşamak istiyorum param var iki ev alsam birinin kirasiyla geçinip diğerinde otursak olur olmaz değil sadece bu düzeni bırakıp yeni bir düzen kurmak nasıl olacak bilmiyorum.
(6,654 puan) tarafından
Paran varsa gerisi kolay. Adım atman yeterli
(3 puan) tarafından
Çıkıp gideyim mi şimdi
(6,654 puan) tarafından
Canım kimsenin aklıyla hareket etme. Elbette disaridakilerin görüşü önemlidir ama önemli olan senin ne istediğin.. sen önce bir düşün ne istyorsun, sonuna kadar cabaladin mı kendine cesaretin var mı. Öyle kolay değil bu devirde yalnız çocuk büyütmek. Ama kocandan adam olmayacagini biliyorsan hiç durma. Para oldu mu kolay düzenini kurarsın çocuğunu okutursun çalışırsın gezersin. Hayatını yaşarsın günün sonunda hepimiz öleceğiz dolu dolu güzel yaşamalıyız.
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Evin barkın yoksa paran pulun yoksa hiç bi şey yapamazsın tek başına aaaa dersen ki benim dolgun maaşım var işim gücüm var o zaman da buraya yazmana gerek kalmazdı çeker giderdin öyle tek gitmek kolay değil çocuk var bi de en iyisi annenin yanı 
(3 puan) tarafından
Çocuğumu birakmayacağım zaten ama sadece yapabilir miyim o psikolojiyi kaldırabilir miyim bilmiyorum
(1,224 puan) tarafından
Güçlü bir duruş sergilersen her şeyin üstesinden gelirsin
0 oy
(290 puan) tarafından
Kpss ye hazırlan 

Arada kura ile alımlar oluyor onları takip et

Bir yere ise girip çalışmayi dene

Önce bunlardan birini başar sonrasına bakarsın .

Şimdi boşan baba evine git işsiz güçsüz laf sokan olur olmasa da kendini ezik hissedersin keşke kocamın evinde onun suratını cekseydim dememek için evinde gücünü topla kocan gelince git geç odana namazini kıl dua et su akar uolunu bulur
(3 puan) tarafından
Baba evine gitmeyi düşünmüyorum işte mesleğim var param var sadece cesaretim yok düzeni bozup başka düzen kurabilir miyim yapabilir miyim bunun boşaninca pişmanlık boyutu da vardır o psikolojiyi kaldırabilir miyim
0 oy
(1,647 puan) tarafından
Herkes çok umutsuz konuşmuş ama kusura bakmasın boşansan da çocuğunun düzenini korumak zorunda. Eşyaların hepsini al, nafaka olarak da ev kirasını ödemesini talep et eğer durumu varsa artı olarak eğitim masrafı da eklenebilir. Sen de gir bir işe çalış. Bime bile girsen asgarinin üstünde alırsın. Tabi çocuğuna ayıracak çok vaktin olmaz bir desteğe ihtiyacın olacak 
(3 puan) tarafından
Ondan açıkçası hiç bir şey istemiyorum
(1,647 puan) tarafından
O zaman zor canım. Geçinmek artık imkansız gibi bir şey. Tabi bulunduğun şehir, bulduğun işin ücreti vs etken ama yine de zor. Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Ailen kabul ediyorsa boşan 
(3 puan) tarafından
Ailemle bir bağım yok ben tek çocuğumla bir yaşam kurmak istiyorum ama yapabilir miyim bilmiyorum
tarafından
Yaparsın niye yapamayısın

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 336 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde sizdenbirisi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 399 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde sizdenbirisi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 243 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Funda6363 (212 puan) tarafından soruldu