0 oy
595 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Yıllardır kendisini pek tanimam öz halam iste ben esimle evleneceğim günler esimle tanışmak zorunda kaldi çok yakisikli esin dedi kendisinin dul kızı var çocuklu kizi halam esime demistiki ozamanlar kardeşin varmi kizima alayım kardeşleri var biri ayni esime benziyor iste kızı beğenmedi almadi kardeşini şimdi kardeşi nişanlı aradan baya yıl geçti yine görüşmek zorunda kaldık dediki halam ay kizim almadi kardeşini senin akli yok dedi sonra 1 aydır esimi arıyor dün gece yinearadi napiyosun diyo beni sormuyor hiçtelefonu kapatırken öptüm diyor esime halam 57 yaşında ama demezsin 50 40 dersin  eşimde dün bunedir ya böyle dedi bende şok oldum acaba aramı bozup kizinami ayarlamaya çalışıyor esimi esime dedim sil numarasını silmedi beni aramiyor esimi arıyor benim öz halam ben şok oldum 

19 Cevaplar

+5 oy
(1,085 puan) tarafından
gizlice engelle numarasını bence
-Reklam-
+3 oy
(15,539 puan) tarafından
Normal değil. Engelle bence ya da eşini tenbihle. Arayınca açmasın kesinlikle. Geri de dönmesin. Bayramda seyranda gorusunce de lafını yapistir. Herkesin içinde de ki. Halam beni aramiyo kocamı ariyo. Halimi hatırımı bile sormuyo kocamla konuşup kapatiyo de. Bak bakalım bı daha yapabiliyo mu 
+2 oy
(1,541 puan) tarafından
Niye kimseye cevap vermiyorsun fikrimi yazmam boylelerine
+1 oy
(922 puan) tarafından
Bu devirde kimseye kimseye güvenilmez engel direk
+1 oy
(27,531 puan) tarafından

Engelle yani ne münasebet be tövbe 

+1 oy
(533 puan) tarafından
Bi b.okluk var canım. Ben sinir küpü oldum şuan. Eşinden halani engelle eşine söyleme. Wp den de engelle normalden de . Sapık mı sa.lak mi ne ya üf . Pislik insanlar dolu
+1 oy
(426 puan) tarafından
Engelle gitsin. Valla neler duyuyoruz. Yakışıklı falan demiş kndine bile düşünebilir. Evli ise bile bu engel degil neler nelerrr oluyor.. hiç başını agrıtma bas engeli ztn 40 yılda görüyorsun galiba
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Halam değil annem yapsa arayıp ağzına ederim. Engelle geç gizlice. Ya da eşini arayınca sen aç ağzına et bak bir daha arıyor mu? 
0 oy
(13,558 puan) tarafından
Engellerdim sürekli meşgule düşsün 
0 oy
(459 puan) tarafından
Valla artık hiçbir şey şaşırtmıyor beni.Değil kızına kendi için bile ayarlasa şaşırmam.
0 oy
(486 puan) tarafından
Ben olsam engellemem ne demişler dostunu uzak düşmanını yakın tut diye. Her aradığında telefonu sen aç sen konuş. Hatta yekten sor neden eşimi ariyorsun ki diye. Yada eşin meşgule atsın sen kendi numarandan geri ara. Eşim söyledi aramissin hayırdır diye. Bu durumu annenize babanıza söylemeniz de de hayır var. Bu kadar kötü niyetli biri iftirada atabilir. Hiç normal gelmedi 
0 oy
(529 puan) tarafından
Eee sen aç telefonu eşin de konuşmak istemiyorsa sana versin al konuş diye. Yaa birde şöyle bir olay var bir insan biriyle konuşmak istemiyorsa engeller telefonu açmaz çağrılara dönmez yada dediğim gibi size verir. Birde şöyle düşünün onun dayısı veya amcasının o saatte sizi aradığını ne tepki verir acaba
0 oy
(1,044 puan) tarafından
Aaa ne münasebet..Engelle gitsin..Bu kadr boş ve saçma bı samimiyet ne gördüm ne duydum daha önce..seni arasa arada eşinin hal hatrini sorsa anlarim ..ama direkt eşini arayıp seni hiç sormamasi çok ayıp ve saçma ..
0 oy
(918 puan) tarafından
Kızı için değil kendisi  için arıyor besbelli. Gecenin bir yarısı arayıp öptüm filan hayırdır. Engelle sen  numarasını. Eşin neden sen sil dediğin halde silmiyor ki oda bir enterasan. 
0 oy
(1,141 puan) tarafından
Gözü kocana dikmiş desene 
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Engelle numarasini gitsin bu ne böyle, onunla korurken telefonu alırdım elinden hala senin yeğenin benim unuttun galiba, kocamın işi var benle devamet muhabbete der bozardim
0 oy
(959 puan) tarafından
Valla halan niyeti bozmuş kızına değilde kendine bile ayartmak için uğraşıyor olabilir baksana en başında dibi düşmüş eşine ben olsam arar terslerdim hala mala tanımam heleki benim samimi olmadığım biri gelecek benim eşime öptüm diyecek alnını karışlarım o karının
0 oy
(957 puan) tarafından

Halam da arayıp bizim ailenin dedikodusunu yapmıştı Allah tan eşim dedikodudan nefret eder kendi engelledi halalar tehlikeli :devil:

0 oy
(739 puan) tarafından
Eşinin numarayı silmemisinide doğru bulamadım yazıklar olsun o nasıl hala ya 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 199 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 957 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 910 göst.